OGŁOSZENIA

Odział wewnętrzny- oświadczenie władz powiatu i pełna dokumentacja

Funkcjonowanie gołdapskiego szpitala nieustannie budzi w mieszkańcach mnóstwo kontrowersji.

W szpitalu funkcjonuje wiele poradni, jednak najbardziej pożądany jest oddział wewnętrzny, na którego otwarcie chyba wszyscy stracili już nadzieję.

Problemem gołdapskiego szpitala jak się okazuje nie są pieniądze, a braki kadrowe. Powiat od dłuższego czasu bezskutecznie poszukuje lekarzy, którzy chcieliby podjąć pracę w naszym mieście.

W Biuletynie Informacji Publicznej pojawił się dokument zawierający oświadczenie władz powiatu, w którym znajdują się przede wszystkim zapewnienia, iż funkcjonowanie gołdapskiego szpitala to priorytetowe działanie Powiatu.

Powiat został poproszony również o udostępnienie dokumentacji potwierdzającej fakt, że rzeczywiście nie ustawał w działaniach mających na celu uruchomienie oddziału wewnętrznego w gołdapskim szpitalu.

Jak widzimy w dokumencie władze powiatu skierowały wiele pism m.in.: do Ministra Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, Senatora RP, Wojewody warmińsko-mazurskiego, szkoda że bezskutecznie, a oddziału jak nie było tak nie ma.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą dokumentacją, która jest ogólnodostępna dla każdego mieszkańca zainteresowanego sprawą gołdapskiego szpitala.

Wierzycie, że uda się ponownie uruchomić oddział wewnętrzny, czy straciliście już nadzieję?