OGŁOSZENIA

Od USA do lokalnych boisk- gołdapianin Kacper Taudul i jego siatkarski fenomen!

20-letni gołdapianin Kacper Taudul to młody i pełen talentu siatkarz.

Klub sportowy NECKO Augustów z radością poinformował, że Kacper, pozostanie w drużynie na sezon 2023/2024.

” Kacper, pomimo swojego młodego wieku, już teraz zasługuje na wielkie uznanie. Jego technika przyjęć i świetna koordynacja na boisku sprawiają, że jest niezastąpionym elementem naszej drużyny Necko Augustów! Jako przyjmujący, Kacper udowadnia, że wiek to tylko liczba. Jego dojrzałość na boisku, umiejętność szybkiego reagowania i adaptacji do różnych sytuacji w grze są naprawdę imponujące. Kacper to nie tylko doskonały zawodnik, ale również inspirujący młody człowiek. Jego entuzjazm, determinacja i ciężka praca są dla nas wszystkich wzorem do naśladowania.Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak Kacper będzie się rozwijał w nadchodzącym sezonie. Jesteśmy pewni, że będzie dostarczał nam wiele emocjonujących momentów!” – napisał klub na swoim Facebooku.

Gołdapianin Kacper Taudul od najmłodszych lat odnosi sportowe sukcesy. Swoją karierę rozpoczynał jako zawodnik UKS Trójka Gołdap, reprezentował również między innymi SUKSS Suwałki, a zanim przeniósł się do NECKO Augustów łączył sport i naukę w USA, gdzie uczęszczał do collage’u w stanie New York, a grał dla NCAA (National Collegiate Athletic Association).

Swoją zagraniczną karierę mimo sukcesów i wyróżnień porzucił właśnie dla gry w klubie NECKO Augustów!

Życzymy Kacprowi kolejnych wielkich sukcesów w swojej sportowej karierze, jesteśmy dumni, że tak godnie reprezentuje nasze miasto!

Źródło zdjęć: goldap.org.pl, https://northeastconference.org, facebook.com/playsportusa

PK Serwis 2023
Rol-Masz
Ubezpieczenia
Fotowoltaika