Obnażający się mężczyzna w Baniach Mazurskich i spychologia?

Obnażający się mężczyzna w Baniach Mazurskich i spychologia? źródło zdjęcia: fot. Banie Mazurskie: Prawda, nie Fałsz

W lipcu do naszej Redakcji napływały listy od zaniepokojonych czytelników na temat obnażającego się mężczyzny na terenie Bań Mazurskich. Wraz z listami dostaliśmy nagrania, oraz zdjęcia, które następnie zostały przekazane do KPPwG jako dowód sprawy.

Niestety, nie jest to jedyny problem, który nas zaniepokoił. Mieszkańcy Bań Mazurskich kilkakrotnie nagłaśniali sprawę do odpowiednich organów: Dyrekcji Szkoły (na terenie której dochodzi do opisanego zajścia), oraz Wójta.

W związku z tym postanowiliśmy skontaktować się z powyższymi osobami, odpowiedzi udzieliła nam jedynie szkoła, która twierdzi, że zgłosiła sprawę na Policję. Redakcja wysłała zapytanie do KPPwG na temat wpłynięcia rzekomego zgłoszenia i uzyskaliśmy poniższą odpowiedź:

Do policjantów nie wpłynęło żadne zawiadomienie w tej sprawie ani od mieszkańców, ani od przedstawicieli szkoły w Baniach Mazurskich. Nie były podejmowane żadne interwencje i nikt nie sygnalizował dzielnicowemu, że taki problem może istnieć. Dodam że w roku szkolnym 2019/2020 jak również do tej pory nie było takich informacji„. – KPPwG

Galeria:

Kliknij na zdjęcie poniżej, aby przeglądać.

Obnażający się mężczyzna w Baniach Mazurskich i spychologia?
Obnażający się mężczyzna w Baniach Mazurskich i spychologia?

Komentarze    Brak komentarzy