OGŁOSZENIA

Obchody Święta 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego

Dzisiaj (6.05) odbyły się obchody Święta 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego. Rozpoczęły się o godzinie 9:00 Mszą Świętą w kościele p.w. św. Leona i Bonifacego, a także w tym samym czasie na stadionie jednostki miał miejsce mecz towarzyski piłki nożnej służb mundurowych.

Jednocześnie można było przyjść do koszar, które były otwarte do godziny 13:00. Również zwiedzić można było salę tradycji pułku i dowiedzieć się o jego historii, a także obejrzeć sprzęt wojskowy będący na jego wyposażeniu. 

Na placu apelowym jednostki z okazji święta odbył się apel o godzinie 12:00, na którym Dowódca Pułku płk Tomasz Isio wręczył nagrody i odznaczenia żołnierzom i pracownikom za dobre wypełnianie obowiązków służbowych. 

Na uroczystość przybyli także gen. dyw. dr Krzysztof Radomski Dowódca 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, pracownicy samorządu gołdapskiego i augustowskiego oraz zaproszeni goście.

Dowódca 16. Dywizji Zmechanizowanej oraz uczestniczący w obchodach Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto przekazali słowa uznania i szacunku skierowane do dowództwa, żołnierzy i pracowników 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego.

Eko-pal
Ubezpieczenia
Rostek, Rawinis
Rol-Masz
Niebo w Gębie
PK Serwia
Proniek
Drzewka Perfekt Abies
Fotowoltaika