OGŁOSZENIA

Nowe informacje w sprawie poszkodowanego 19-latka [ DRASTYCZNE ZDJĘCIA ]

Zdarzenie, które miało miejsce w miniony weekend przy ulicy Ekonomicznej wywołało w naszej społeczności wiele skrajnych emocji. Od złości, po niezrozumienie, smutek i strach. 

Artykuł, który udostępniliśmy wczoraj był stricte informacyjny, na podstawie wiadomości, które udało nam się uzyskać od Policji. Po udostępnieniu go zgłosiła się do nas osoba z bliskiego otoczenia poszkodowanego 19-latka. 

Zasugerowała nam, że informacje, które pozyskaliśmy są bardzo rozbieżne z tym, jak wyglądało to w rzeczywistości. 

To, że na ciele chłopaka znajdują się rany kłute, powstałe w wyniku skaleczenia skóry ostro zakończonym, długim, wąskim narzędziem jest pewne. W galerii znajdą państwo zdjęcie, potwierdzające nasze słowa, choć ostrzegamy, że są one do wglądu jedynie osobom o mocnych nerwach. 

Wg relacji Policji chłopak nie wymagał hospitalizacji. Te słowa można zrozumieć jednak dwojako, bo o ile nie wymagał pobytu w szpitalu to z pewnością potrzebował pomocy medycznej. A nie uzyskał jej podobno tylko dlatego, że z nieznanych nam przyczyn jej odmówił. 

Choć sprawca finalnie został zatrzymany, to wg uzyskanych przez nas informacji wypuszczono go na wolność. 19-latek wyjechał z miasta, co wynika prawdopodobnie z obawy i strachu o swoje bezpieczeństwo. 

Prosimy Was o rozsądek i zachowanie kultury wypowiedzi w komentarzach, ponieważ nikt z nas nie zna genezy, nie wiemy kto ” zaczął „, kto zawinił, kto sprowokował. Jednak czy ma to jakiekolwiek znaczenie? 

Kto by nie rozpoczął, jakie słowa by nie padły miejmy świadomość, że nie była to „zwyczajna uliczna bójka” a doszło do poważnego uszczerbku na zdrowiu, mężczyzna użył noża, aby zaatakować młodszego od siebie o połowę chłopaka. I nie ma tu znaczenia czy był to obcokrajowiec i jakiej konkretnie był narodowości. Dopuścił się ataku nożem, a teraz prawdopodobnie porusza się swobodnie po ulicach naszego miasta. 

Słowo obcokrajowiec zostało użyte w artykule w charakterze informacyjnym. Tak lub cudzoziemcem określa się osobę, niebędącą obywatelem danego państwa. 

Żadne z tych słów nie ma negatywnego ani również pozytywnego nacechowania. 

OSTRZEGAMY, ŻE ZDJĘCIA SĄ DRASTYCZNE I TYLKO DLA OSÓB O MOCNYCH NERWACH !

OGLĄDASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.