OGŁOSZENIA

Nie tylko zwykłe okulary… – Pamiętajmy o ochronie wzroku przed szkodliwymi promieniami UV!

signal-2022-06-06-155637_001

Słońce świeci coraz częściej i coraz mocniej, chętniej więc sięgamy po okulary przeciwsłoneczne. Latem okulary z filtrem są po prostu niezbędne, tylko one chronią nasz wzrok przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Oczy niechronione przed słońcem pieką i bolą, łzawią lub stają się bardzo suche.

Wskutek długiego i intensywnego działania promieniowania może dojść nawet do zapalenia spojówki, a w najgorszym przypadku dochodzi do trwałego uszkodzenia oka.

Pierwszą i najważniejszą zasadą zakupu okularów przeciwsłonecznych jest szukanie ich w sprawdzonych punktach sprzedaży. Kupując okulary w salonie optycznym nie tylko zyskujesz pewność zakupu produktu, który faktycznie ochroni Twoje oczy, ale również masz możliwość konsultacji i fachowego doradztwa.

Może potrzebujesz czegoś więcej niż podstawowej ochrony przed słońcem, okularów ze szkłami korekcyjnymi bądź z powłoką antyrefleksyjną? Zastanów się czy warto kupować okulary na bazarze i narażać swoje oczy- których zdrowie jest bezcenne.

Dobrej jakości okulary wybierzesz w salonie OPTYK Pani Renaty Naszkiewicz.

Salon po metamorfozie zyskał nie tylko wnętrze, które jest kwintesencją elegancji i nowoczesnych trendów. Pojawił się również szeroki wybór okularów, soczewek- także dla dzieci. Salon dysponuje bogatym asortymentem od producentów znanych na światowym rynku.

Ponadto w salonie profesjonalne BEZPŁATNE badanie ostrości wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści. Doświadczeni doradcy, chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Doradcy klienta pomogą dobrać okulary do każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu.

Jeżeli pracujesz cały dzień przed komputerem i bolą Cię oczy, bądź potrzebujesz dodatkowej ochrony wzroku przed promieniowaniem UV – Właśnie tam kupisz okulary z soczewkami chroniącymi Twój wzrok! 

Jakość w salonie OPTYK Renata Naszkiewicz stawiana jest na pierwszym miejscu. Jest to salon prowadzony przez profesjonalistów z pasji do wykonywanego zawodu. 

Najlepszą wizytówką salonu jest grono zadowolonych Klientów, zostań jednym z nich ! 

Grać pierwsze skrzypce zawsze powinno nasze zdrowie. Odwiedź salon i przekonaj się, co mogą Ci zaproponować optometryści.

Adres:

Salon OPTYK Renata Naszkiewicz

Plac Zwycięstwa 16

19-500 Gołdap

Tel. kontaktowy: 87 615 12 40

 

Obserwuj na bieżąco nowości w salonie:

https://www.facebook.com/OptykRenataNaszkiewicz

Godziny otwarcia:

Poniedziałek09.00 – 17.00
Wtorek09.00 – 17.00
Środa09.00 – 17.00
Czwartek09.00 – 17.00
Piątek09.00 – 17.00
Sobota09.00 – 13.00
NiedzielaNIECZYNNE