OGŁOSZENIA

Nasze miasto z niej słynie, możemy więc dziś świętować!

Turystyka jest nie tylko doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale także dobrą metodą poznania nowych kultur, tradycji, języków. Nie bez powodu mówi się, że „podróże kształcą”. 

Dziś (27 września) obchodzimy Światowy Dzień Turystyki, święto to ma na celu zwiększenie świadomości społeczności na temat wartości społecznej, kulturowej, politycznej i ekonomicznej turystyki.

Turystyka silnie oddziałowuje na wiele dziedzin codziennego życia oraz na rozwój wielu krajów, miast czy miejsc. Projekty z zakresu turystyki mają bardzo istotny wpływ zarówno na rozwój społeczny jak i gospodarczy. Wpływają pozytywnie na tworzenie nowych miejsc pracy, poprawę estetyki otoczenia oraz wzrost jego atrakcyjności, kreują potencjał turystyczny, który przyciąga turystów zarówno z kraju jak i z zagranicy, a tym samym przyczyniają się do wzrostu dochodów przedsiębiorców oraz dochodów gmin.

Nasza Gołdap to zdecydowanie jedno z najbardziej turystycznych miejsc w okolicy. Co roku przyciąga tłumy turystów nie tylko latem, ale również i zimą. 

Z okazji Światowego Dnia Turystyki wszystkim turystom składamy życzenia niegasnącej pasji do podróżowania oraz odkrywania nowych pięknych miejsc. 

Ekipie z naszego lokalnego Centrum Informacji Turystycznej życzymy wielu gości, spełnienia i zadowolenia z wykonywanej na rzecz naszego miasta pracy! 

Proniek
Eko-pal
Beauty Space
Rol-Masz
PK Serwis 2023
Sauna