Największy park wodny w Europie powstaje w Polsce!

Największy park wodny w Europie powstaje w Polsce! źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/photos/zje%C5%BCd%C5%BCalnia-waterpark-aquapark-pula-398249/

Takiej atrakcji jeszcze nie było. Otwarcie już wkrótce!

Park of Poland, znajdujący się w gminie Mszczonów (40 km od Warszawy), pierwszych gości przyjmie już 20 lutego. 

Suntago – czyli wodna część Park of Poland, to rajska wyspa, która ma powierzchnię 75 tysięcy mkw. W środku na raz może przebywać aż 10 tysięcy osób! Otaczać ich będzie około 400 palm sprowadzonych z Florydy, Dominikany i Malezji. Obok dwa baseny z wodą o temperaturze 32-34 stopnie, a poza tym basen termalny, pięć basenów witalnych oraz trzy solankowe.

W sumie w Suntago znajdują się 32 zjeżdżalnie! Znalazły się one w strefie nazwanej Jamango, czyli „wodna dżungla”. W tej przestrzeni znajdzie się również maszyna umożliwiające surfowanie pod dachem, wodny plac zabaw, oraz najdłuższa zjeżdżalnia w Europie o długości 320 metrów! 

Ostatnią strefą rozrywki w Park of Poland będzie saunarium przypominające rzymską łaźnię.

Dla gości, którzy będą chcieli zostać w okolicy na noc, przygotowywana jest baza noclegowa Suntago Village. 92 w pełni wyposażone domki modułowe będą czynne od marca 2020.

Uruchomiono już stronę internetową parkofpoland.com, poprzez którą można zamawiać bilety, określając długość pobytu, datę przyjazdu i liczbę osób.

Ceny biletów czasowych zaczynają się od 39 zł (dzieci) i 59 (dorośli), jednak są regulowane w zależności od dnia i popytu.

Park of Poland ma być otwarty przez cały rok. W tygodniu z aquaparku skorzystamy w godzinach 10-22, a w weekendy i święta 9-22.

 

Źródło: https://warszawa.naszemiasto.pl/

Komentarze    Brak komentarzy