OGŁOSZENIA

Nadkom. Ryszard Antolak po ponad 25 latach służby pożegnał się z niebieskim mundurem

Po ponad 25 latach służby z niebieskim mundurem pożegnał się nadkom. Ryszard Antolak – Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego gołdapskiej jednostki.

W piątek (23.02.2024r.) Komendant Powiatowy Policji w Gołdapi, Zastępca Komendanta, kadra kierownicza, policjanci i pracownicy cywilni skierowali słowa podziękowania pod adresem nadkom. Ryszarda Antolaka – Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego gołdapskiej jednostki.

Nadkom. Ryszard Antolak po ponad 25 latach służby pożegnał się z policyjnym mundurem i odszedł na zasłużoną emeryturę. Jego cała służba związana jest z pionem prewencji w naszej jednostce. Policjant rozpoczynał służbę jako aplikant Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, następnie został dzielnicowym, a w kolejnych latach Kierownikiem Zespołu Dzielnicowych.

Od 17 lat zajmował stanowisko Naczelnika WPiRD w KPP Gołdap. Za osiągnięcia w wieloletniej służbie został odznaczony w 2009 roku brązową odznaką „Zasłużony Policjant”, w 2013 roku „Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę” i w ubiegłym roku Srebrną Odznaką „Zasłużony Policjant”.

Życzymy spokojnej emerytury.