OGŁOSZENIA

Nasze wartości – jakość, świeżość i zaufanie

170526518_460409461837128_5584626035314565444_n

W Gołdapi jak dotąd funkcjonowały dwa sklepy sieci Delikatesy Centrum – przy ul. Paderewskiego 26 oraz Pl. Zwycięstwa 8, natomiast od końca marca ubiegłego roku zakupy można zrobić w kolejnym punkcie PSS Społem pod szyldem Delikatesów Centrum przy ul. 1 Maja 1.

Zapewniamy Was, że kupując w naszych sklepach mięso, wędliny, ryby i inne wyroby macie gwarancje najwyższej jakości.

Tak jak w pozostałych naszych sklepach zapewniamy codzienne dostawy mięs i wędlin od lokalnych dostawców, kładziemy duży nacisk na jakość oferowanych produktów.

Jest tak dlatego, że właściciele dokonują wszelkich starań, aby większość dostarczanych produktów była od lokalnych dostawców, którzy dbają o to, by ich produkt był świeży oraz najwyższej jakości. W ten sposób zapewniają sobie renomę, w związku z czym funkcjonują na rynku już od wielu lat.

Dodatkowo dokonując zakupów w Delikatesach Centrum, wspierasz polskich rolników. Stawiając na taką żywność, masz całkowitą pewność, że oferujesz sobie i swoim najbliższym to, co najlepsze i najzdrowsze.

Nasze sklepy:

Delikatesy Centrum – ul. 1 Maja 1
Delikatesy Centrum – ul. Paderewskiego 26,
Delikatesy Centrum – Pl. Zwycięstwa 8

Godziny otwarcia:

Pn-Sb: 06:00-21:00

Chcesz być na bieżąco polub nasz fanpage: https://www.facebook.com/DELIKATESYCENTRUMGOLDAP

Pieczywo, które oferujemy, pochodzi z naszej gołdapskiej piekarni PSS SPOŁEM. Zapewniamy szeroki asortyment chlebów i pieczywa drobnego, nie jest to odpiek z głębokiego mrożenia, a dobre, krótkie składy i tradycyjne receptury.

Codziennie dostarczamy do sklepów ciepłe chleby, świeżutkie bułki i słodkie drożdżówki.
Zapraszamy na zakupy!