OGŁOSZENIA

Na rynku od trzech dekad… Teraz poznają ją także młodzi!

Potrzebujesz lustra na wymiar do swojej sypialni? A może marzysz o przeszklonej witrynie, która doda elegancji Twojemu salonowi?  Twoje dzieci przypadkowo zbiły okno w Twoim domu?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz lustra do swojej sypialni, przeszklonej witryny do salonu, czy paneli dekoracyjnych do kuchni – mamy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Istnieją firmy, które są znane ze swojego niezwykłego wkładu w nasze codzienne życie. Jedną z nich jest Szklarmex, rodzina specjalistów w dziedzinie obróbki szkła, od 1991 roku dostarczamy unikalne i funkcjonalne rozwiązania dla swoich klientów. Tworzymy nie tylko produkty, ale również wspomnienia.

W naszej ofercie znajdziecie:

  • tradycyjne szklenie okien i drzwi, a także szyby zespolone do okien plastikowych,
  • cięcie, obróbka szkła bądź luster na wymiar,
  • ramy do obrazów, luster 
  • fazowanie szkła, szlifowanie szkła,
  • wiercenie otworów w szkle, sklejanie metodą UV.
  • panele dekoracyjne do kuchni [dostępne w różnorodnych wzorach i kolorach].
  • szkło bezpieczne, hartowane, żaroodporne.

Jednak to nie wszystko, czym możemy Cię zaskoczyć. Specjalizujemy się także w tworzeniu „zaszklonych pamiątek” lub „zaszklonych eksponatów”.

Jeśli masz cenne medale, trofea, biżuterię, fotografie, dzieła sztuki lub inne wartościowe przedmioty, Pomożemy Ci, aby Twoje skarby były zachowane w doskonałym stanie przez lata.

Dla Nas szkło to coś więcej niż materiał – to tworzywo, które pomaga chronić wspomnienia, dodaje elegancji i funkcjonalności naszym domom oraz inspiruje.

Skontaktuj się Nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Ci w tworzeniu niezwykłych historii ze szkłem i ramami!

🌐 Szklarmex.pl

📞 508 344 238

🏠ul. Jaćwieska 4
     19-500
Gołdap

Beauty Space
Sauna
PK Serwis 2023
Rol-Masz
Proniek
Eko-pal