OGŁOSZENIA

Myślisz o panelach fotowoltaicznych lub klimatyzacji? Nie szukaj daleko, wybierz lokalnie!

Wiosna to czas przebudzeń i nowych początków. To idealny moment, aby zainwestować w coś, co nie tylko wpłynie pozytywnie na Twoją przyszłość, ale także przyniesie ulgę dla Twojego portfela!

Eko-Instal.Mazury, to lokalna firma, która będzie Twoim kluczem do ekologicznego komfortu wiosną i nie tylko.

Firma pod przewodnictwem Grzegorza Chocianowicza, oferuje kompleksowe usługi w zakresie:

  • paneli fotowoltaicznych,
  • klimatyzacji
  • pomp ciepła

Eko-Instal. Mazury, nie tylko wykonuje montaż paneli, ale także angażuje się w cały proces, stawiając na indywidualne podejście do każdego klienta. Dla wielu osób instalacja paneli fotowoltaicznych może być skomplikowana, dlatego firma oferuje nie tylko pomoc, ale również pełne zaangażowanie w każdy etap.

Jedną z kluczowych korzyści korzystania z usług Eko-Instal Mazury jest ich indywidualne podejście do klienta.

Darmowa wycena to dopiero początek – ich eksperci doradzą Ci, które panele fotowoltaiczne będą najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom, jakie wybrać falowniki, oraz dobiorą odpowiednią konstrukcję – czy to dachową, czy gruntową.

Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu możesz mieć pewność, że instalacja zostanie dopasowana idealnie do Twoich potrzeb.

Panowie nie zostawia Cię samego sobie po zakończeniu instalacji. Firma zajmuje się zgłaszaniem instalacji do zakładu energetycznego oraz Straży Pożarnej, a także pomaga w uzyskaniu dofinansowania z programów takich jak:

„Czyste Powietrze”, „Mój Prąd”, „Agroenergia” czy „Termomodernizacja”. To oznacza, że masz pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Ale to nie wszystko … i niejedyne rozwiązanie na oszczędność i bycie EKO!

Firma oferuje również wykonanie przydomowej elektrowni wiatrowej. Dzięki czemu to za pomocą wiatru będziesz mógł produkować prąd! 

Zanim się nie obejrzycie przyjdzie wiosna, a ta minie równie szybko jak zima, która powoli nas opuszcza. A wtedy? Wtedy czekają nas upalne letnie dni … Brzmi pięknie, zwłaszcza po tak długim okresie chłodu.

Gwarantujemy jednak, że upał na dłuższą metę potrafi być męczący, a wtedy warto mieć w domu/w biurze nic innego jak KLIMATYZACJĘ, którą również dobierze do waszych potrzeb i zainstaluje ekipa Eko-Instal.Mazury!

Nie czekajcie do ostatniej chwili- zainwestujcie w przyszłość już dziś, wybierając Eko-Instal Mazury!

Kontakt:

Eko-Instal.Mazury

Grzegorz Chocianowicz 

      telefon: 513 300 715

 email: ekoinstal.mazury@outlook.com

Facebook: ekoinstal.mazury