OGŁOSZENIA

Muzyczna uczta dla uszu- koncert Jana Kondraka!

Projekt bez tytułu - 2022-09-27T143309.051
„Balsam dla duszy, uczta dla uszu”, tak można podsumować niedzielny (25.09 br.)  koncert Jana Kondraka w GOKiP w Baniach Mazurskich. Niesamowity klimat koncertu sprawił, że uczestnicy włączali się do śpiewu nucąc znane melodie. 
 
Dowcip, szyk, kultura języka i głos jak dzwon… Bard o nieprzeciętnych walorach wykonawczych. Rozległa skala jego głosu i anegdoty związane z życiem autorów piosenek, dobrze rezonowały ze sobą podczas wczorajszego „pieśniarskiego” wieczoru.
 
Piosenki układały się w historię o miłości, przemijaniu, wolności, marzeniach, trwałych wartościach i przyzwoitości. Jan Kondrak dopełniał sensy słów utworów przez ciekawą i dowcipną konferansjerkę. Grał na gitarze, a minimalizm instrumentalny wyszedł na dobre piosenkom i publiczności skupionej na słowie i interpretacji.
 
Pod koniec spotkania jeden z uczestników koncertu poprosił o wykonanie utworu z dedykacją dla żony. Okazało się, że w tym dniu obchodzą 29 rocznicę ślubu. Piękna rocznica i cudowny prezent.
 
Wszyscy zaśpiewali solenizantom sto lat, pan Jan wykonał zamówiony utwór, a od ośrodka solenizanci dostali koszyk smakołyków na dalsze świętowanie tego pięknego dnia.