OGŁOSZENIA

MAMRY FESTIVAL 2023- wygraj darmowy karnet na 2 dni imprezy!

Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się  w dniach 28 – 29 lipca br.

Na scenie, w przepięknej przyjeziornej scenerii zaprezentują się zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy.

Wystąpią: MARGARET, ZBUKU,TYMEK, DNF, BARTO, BAASH, DJ KILLER, SI US PLAU, MATT5KI, EXATION, DJ ALEX, DJ INOX, I.GOT.U.

Po części artystycznej ci, którzy będą spragnieni dalszych wrażeń będą mogli bawić się niemal do białego rana pod okiem najlepszych DJ-ów w Polsce! 

Oprócz koncertów wiele będzie się też działo wokół sceny i pod sceną.

  1. W trakcie imprezy Mamry Festival 2023, obok strefy gastro stanie również strefa Chill&Fun – czyli specjalny namiot, w którym będą  dostępne dwa czteroosobowe stanowiska Just Dance z najnowszymi utworami! Just Dance to oparta na ruchu wieloosobowa taneczna gra wideo, która zawiera zbiór klasycznych i nowoczesnych piosenek,  z których każda ma własne choreografie taneczne. Gracze odzwierciedlają taniec wykonywany przez tancerzy na ekranie, śledząc ruchy, które pojawiają się jako obrazki w prawym dolnym rogu ekranu i są nagradzani za dokładność ich naśladowania. Dodatkowo istnieją złote ruchy, w których gracze muszą przybrać pozę lub wykonać najtrudniejszy ruch w tańcu, aby zdobyć dodatkowe punkty. W godzinach 18:00 – 22:00 w strefie Chill & Fun będą odbywać się konkursy turnieje i pojedynki taneczne Just Dance, w których będzie można wygrać ufundowane przez sponsorów nagrody.
  2. Czy pobranie szpiku boli? Czy szpik pobiera się z kręgosłupa? Czy dawca szpiku może mieć tatuaż? Na te i inne pytania odpowiadać będą wolontariusze i pracownicy Fundacji DKMS. Każdego dnia na uczestników Mamry Festival czekać będzie solidna dawka wiedzy, oraz możliwość zarejestrowania się w bazie Fundacji DKMS.  Każda nowa osoba, która rejestruje się w bazie dawców, zwiększa szansę na to, że pacjent walczący z nowotworem krwi – pokona chorobę.
  3. Być na Mamry Festival i nie skorzystać z atrakcji na Jeziorze Mamry? To jest niemożliwe. Dzięki Wake Up Mazury zobaczymy  czym jest windsurfing, parasailing,  wakeboard,  banan wodny, motorówki. Instruktorzy Wake  Up  pokażą, objaśnią a chętnych zaproszą do  osobistego skorzystania z wybranego sprzętu. Codziennie w czasie trwanie festiwalu ale też i w godzinach przedpołudniowych.  Jednocześnie  ratownicy pokażą jak być bezpiecznym na wodzie,  co trzeba zrobić w przypadku np. podtopienia, skurczu w wodzie.
  4. Gdzie najlepiej można poczuć atmosferę festiwalu. Oczywiście na polu namiotowym – CT Rusałka proponuje specjalne zniżki dla posiadaczy karnetów a organizator bezpłatne kursy busami.
  5. Każdy kto kupi jednorazowo 4 karnety musi wiedzieć, że 25 %  tej kwoty zostanie przekazana na konto   jednego ze stowarzyszeń  działających na rzecz pomocy dla Ukrainy.
  6. A teraz coś dla ciała – dwa stałe bary znane wszystkim bywalcom Plaży Mamry zostaną wspomożone dodatkowymi foodtrackami  (fryti beligijjkie, tortiila, makarony tajskie). A do tego oczywiście piwo LECH w różnych wariantach smakowych.

Sami widzicie- na to wydarzenie naprawdę warto się wybrać!

Mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania 2x karnet na 2 dni MAMRY FESTIVAL!

Co musicie zrobić?

Wystarczy, że polubicie ten post, udostępnicie go, a w komentarzu napiszecie, która gwiazda tegorocznego Festivalu jest waszą ulubioną!

Wyniki Konkursu udostępnimy w poniedziałek (24.07), powodzenia!