OGŁOSZENIA

MAMRY FESTIVAL 2023- wygraj darmowy karnet na 2 dni imprezy!

Tegoroczna edycja festiwalu MAMRY zapowiada się być niezwykle interesująca i pełna znakomitych artystów. Festiwal odbędzie się w dniach 28-29 lipca, w Węgorzewie. Na scenie, w przepięknej przyjeziornej scenerii zaprezentują się zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy.

Na scenie wystąpią: MARGARET, GIBBS, ZBUKU,TYMEK, DNF, BARTO, BAASH, DJ KILLER, SI US PLAU, MATT5KI, EXATION, DJ ALEX, DJ INOX, I.GOT.U.

Organizator Mamry Festival chcąc wzmocnić swój przekaz i wsparcie dla narodu ukraińskiego zaprosił  kijowska grupę [O]. Zespół tworzy muzykę w stylu indie pop, łączącą ukraińską tradycję literacką w tekstach z nowoczesną muzyką elektroniczną.

Wszyscy ci artyści gwarantują doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia dla fanów różnych gatunków muzycznych!

Festiwal MAMRY to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników muzyki i nie tylko. Węgorzewo i jezioro Mamry to wspaniałe miejsce, które warto odwiedzić, a festiwal to doskonała okazja, aby połączyć wypoczynek nad pięknym jeziorem z doskonałą zabawą i niezapomnianymi przeżyciami.

Bilety dostępne na stronie festiwalu https://mamrymusic.pl/ i platformach: BILETOMAT,  E-BILET, EVENTIM, GOING, KUPBILECIK. 

My tymczasem mamy dla Was kolejny KONKURS!

 A w nim do wygrania karnet na 2 dni MAMRY FESTIVAL!

Co musicie zrobić?

Wystarczy, że polubicie ten post, udostępnicie go, a w komentarzu napiszecie, która gwiazda tegorocznego Festivalu jest waszą ulubioną!

Wyniki Konkursu udostępnimy w piątek (16.06) powodzenia!

Rol-Masz
PK Serwis 2023
Ubezpieczenia
Fotowoltaika