OGŁOSZENIA

Mamry Festival 2023 to już historia! Cóż to były za emocje!

Gdy nad ranem 30 lipca br. , DJ Alex  w strugach deszczu zakończył  czwartą  edycję  węgorzewskiej imprezy, która od 2 lat przybrała nazwę Mamry Festival, wielu jego uczestników zadawało sobie pytanie – w którą stronę pójdzie węgorzewski festiwal.

Czy  w przyszłości  będzie to wydarzenie muzyczne o jednorodnym EDM –skim wydźwięku, czy też organizatorzy  będą poszukiwać swego miejsca na muzycznej mapie Polski, umiejętnie mieszając gatunki i style.

EDM dominowało przede wszystkim jeśli chodzi o konkurs DJ-ów. Wielostopniowe eliminacje, ponad stu DJ-ów w preeliminacjach, finały w studiu Xoni on Air a na koniec pełna mobilizacja w internetowym głosowaniu, to niewątpliwy wyznacznik Mamry Festival i sukces organizatorów. 

Na tegorocznej scenie mieliśmy przyjemność zobaczyć i usłyszeć na żywo koncerty takich gwiazd jak: Margaret, Kubańczyk, Zbuku, Małach/Rufus czy ukraińska O.

Nocą publiczność przejmowali znani w klubowych kręgach Polski i Świata producenci tacy jak:  DJ ALEX, DJ  INOX, DNF, I.GOT.U,  SI US PLAU, MATT5KI,    DJ KILLER,  DJ BARTO, EXATION. Przed bramkami na festiwal w stronę plażowego piachu spragnieni wrażeń uczestnicy imprezy ustawiali się już przed godz. 18-nastą, a najwytrwalsi powroty zaczynali bladym świtem.

Pogoda,  jak zawsze mazurska, uczyła  pokory – było i piękne słońce, ale i deszcze, trochę powiało, ale też poranny chłód studził najgorętsze głowy. Dla wielu z prawie dwóch tysięcy widzów było to pierwsze spotkanie z węgorzewską imprezą. Powstały tysiące zdjęć, powstały tysiące wspomnień.

Festiwal został objęty patronatem honorowym przez Burmistrza Węgorzewa, p. Krzysztofa Kołaszewskiego.

Mamry Festival został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu:

  1. Gmina Węgorzewo
  2. Powiat Węgorzewski
  3. Samorządu Województwa Warmińsko Mazurskiego

ORGANIZATOR: WSSK WĘGORAPA, stowarzyszenie działające przy Klubie 1 MBA

WSPÓŁORGANIZATOR: Gmina Węgorzewo, Węgorzewskie Centrum Kultury,

SPONSOR GŁOWNY – PGE

SPONSORZY: Solamen Sp. z o.o.  , Kompania Piwowarska

PARTNERZY: Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie  2020, Nestry,

PATRON MEDIALNY: Radio Olsztyn

 

Fotowoltaika
Rol-Masz
PK Serwis 2023
Ubezpieczenia