OGŁOSZENIA

Mała Maja potrzebuje naszej pomocy!

Wiemy, że nasza społeczność ma wielkie serca i niesienie pomocy nie jest Wam obce! Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o nagłośnienie oraz wsparcie zbiórki dla małej Mai, która bardzo potrzebuje Waszej pomocy.

Dziewczynka urodziła się z zespołem wad wrodzonych. Początkowo wszystko wydawało się być dobrze, a wady i choroby ujawniały się z czasem. Obniżone napięcie mięśniowe, wada wrodzona kręgosłupa, niedorozwój kości krzyżowej i ogonowej, niedorozwój stożka rdzenia, niedowład dystalny obu kończyn, brak żebra w półkręgu th6 to tylko część schorzeń, na które cierpi ta mała dziewczynka. Więcej szczegółów tutaj.

Jej mama dzielnie walczy o to, aby Maja odbywała rehabilitacje i konsultacje u wszelkich niezbędnych specjalistów, jednak wszystko to generuje ogromne koszta. Dziewczynka ma jeszcze 2 rodzeństwa, a jej mama podjęła nawet studia pielęgniarskie, aby móc jak najlepiej zajmować się córką.

Choć obecnie mieszkają w Suwałkach, to pochodzą z Dubeninek, a decyzja o przeprowadzce zapadła ze względu na ułatwiony dostęp do lekarzy.

Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o udostępnianie artykułu oraz jeśli macie możliwość- o wpłaty na zbiórkę. W międzyczasie trwają również licytacje na specjalnej grupie , tak jak to miało miejsce przy wielu poprzednich zbiórkach.

https://zrzutka.pl

Sauna
PK Serwis 2023
Rol-Masz
Beauty Space
Eko-pal
Proniek