OGŁOSZENIA

Łukasz Zagrobelny gwiazdą wieczoru !

wbialy-2

Już w niedzielę 5 czerwca w ramach Festiwalu Zdrowia odbędą się koncerty przy Promenadzie Zdrojowej.

Gwiazdą wieczoru będzie Łukasz Zagrobelny, którego występ rozpocznie się o godzinie 19.00.

Łukasz Zagrobelny to jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. Jest absolwentem Szkół Muzycznych 1. i 2.stopnia,  oraz Akademii Muzycznej we Wrocławiu na kierunku Dyrygentura Chóralna.

Artysta wyśpiewał hity takie jak: „Nieprawda”, „Życie na czekanie”, „Nie kłam, że kochasz mnie”, „Ja tu zostaję”, „U mnie maj”, „Tylko z Tobą chcę być sobą”, czy „Gdy jesteś tu”.

W 2007 roku wydał debiutancką płytę „Myśli warte słów”, za którą przyznano mu wiele nagród, jak np. Superjedynka, ESKA Music Awards, czy nominacja do Fryderyka. W 2009 roku pojawił się drugi album Łukasza „Między dźwiękami”, Łukasz wystąpił także w programie „Taniec z gwiazdami” a przede wszystkim zagrał kilkaset koncertów i zdobył ogromną rzeszę fanów w całej Polsce.  Wydana w 2012 roku płyta „Ja tu zostaję” już po miesiącu od premiery stała się Złotą Płytą. W 2012 r. tytułowa piosenka została wyróżniona podczas Festiwalu Opolskiego Super Nagrodą Programu 1 Polskiego Radia.

W 2013 r. ukazał się czwarty juz album Łukasza „Łukasz Zagrobelny Symfonicznie” będący zapisem koncertu z Polską Orkiestrą Radiową, który miał miejsce w studiu koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego.
W 2019 wokalista był uczestnikiem XII edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym dotarł do ścisłego finału i ostatecznie zajął 4.miejsce. Jego najnowszy singiel „Jeszcze nie raz” miał premierę 24 lipca 2020.

Obecnie Łukasz pracuje nad kolejnym solowym albumem.

Serdecznie zapraszamy na koncert !