Lidl wycofuje z oferty odkurzacz bezprzewodowy. Jego użycie może wywołać pożar

Lidl wycofuje z oferty odkurzacz bezprzewodowy. Jego użycie może wywołać pożar źródło zdjęcia: Image by Frauke Feind from Pixabay

Lidl ostrzega przed odkurzaczem, który był dostępny w ofercie sklepu. W komunikacie producenta czytamy, że nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia ryzyka pożarowego podczas ładowania lub użytkowania urządzenia. Produkt był dostępny w Polsce.

Lidl poinformował o wycofaniu ze swojej oferty odkurzacza bezprzewodowego 2 w 1 SHAZ 22.2 D5 marki Silvercrest o numerze (IAN) 339791_1910 wraz z akumulatorem. — W jednostkowych przypadkach w artykule o powyżej podanym numerze nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia ryzyka pożarowego podczas ładowania urządzenia lub podczas jego użytkowania

 

Wadliwy odkurzacz był sprzedawany w Polsce od 21 września 2020 roku. Niemiecka sieć zapewnia, że urządzenie można oddać w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony.

Komentarze

  • Лев

    2020-10-02 06:06:03

    Lidl jest jednym z og lnopolskich market w, kt ry od jakiegos czasu w swojej ofercie umieszcza sprzety elektroniczne i artykuly gospodarstwa domowego. Teraz jednak wycofuja ze sprzedazy grozne domowe urzadzenie, poniewaz moze wywolac pozar.