OGŁOSZENIA

Lech Dyblik wystąpił w Domu Kultury w Gołdapi oraz w Świetlicy Wiejskiej w Kozakach

Projekt bez tytułu (1)

Aktor i pieśniarz Lech Dyblik 20 maja 2022 r. wystąpił w Sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi oraz w Świetlicy Wiejskiej w Kozakach.

Artysta jest absolwentem Państwowej Akademii Teatralnej  w Krakowie. W latach 1981-1987 występował w Teatrze Narodowym. Dobrze znany publiczności z filmów i seriali telewizyjnych, koncertów i spotkań autorskich. W programie artystycznym znalazły się opowieści z życia artysty okraszone piosenkami poetyckimi.

Podczas występu aktor wspominał o drodze zawodowej oraz opowiadał o różnych zdarzeniach w swoim życiu, w których można było odnaleźć siebie i zadać sobie najważniejsze pytania dotyczące życia.

Sam artysta powiedział, że„z najtrudniejszych sytuacji da się wyjść”, podkreślając jak wiele zawdzięcza Bogu.

Uczestnicy spotkania w skupieniu słuchali mądrych i dowcipnych opowieści wprowadzających w zadumę historii, które przeżył artysta. Widzowie wykazali duże zainteresowanie, włączyli się do dyskusji i docenili trud i wyjątkowość tej postaci.

Koncert dostarczył wiele wzruszeń i radości  o czym  świadczyły wielkie brawa. Podsumowaniem spotkania były autografy oraz wspólne pamiątkowe zdjęcia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z recitalu.

 

DOM KULTURY W GOŁDAPI

ŚWIETLICA WIEJSKA W KOZAKACH