OGŁOSZENIA

Kwiaciarnia internetowa – zamawiaj kwiaty online !

Kwiaciarnia w pobliżu przez Internet umożliwi Ci zaskoczenie swoich bliskich z dowolnego miejsca na świecie. Zamów bukiet online i spraw radość najbliższej osobie.

Zobacz, jakie to teraz proste!

Kwiaciarnia internetowa – jak to działa?

Staramy się, by dostawa kwiatów z kwiaciarni internetowej była maksymalnie prosta i przyjemna. Do wyboru na prezent dla ukochanej osoby masz bukiety kwiatowe, bukiety z dodatkami lub przesyłki kwiatowe. Wystarczy złożyć zamówienie na stronie e-kwiaciarni, by pod wskazany adres w konkretny dzień udał się kurier z wybranym bukietem o danej kolorystyce.

To naprawdę piękny gest, który można zrealizować nie tylko w Polsce, ale i zagranicą.

Gdzie zrealizujemy przesyłkę?

Możesz wybrać dostawę z ponad 9700 kwiaciarni w całej Polsce i poza granicami. Za dostawę kwiatów odpowiadają punkty nie tylko w dużych miastach jak Warszawa, Wrocław czy Kraków, ale też w mniejszych miejscowościach. Poczta kwiatowa dotrze również do odbiorcy na terenie Europy i . Z nami nie musisz martwić się, że bliska Ci osoba zostanie bez prezentu – gdziekolwiek się znajduje.

Świeże kwiaty cięte, Kompozycje kwiatowe z katalogu odwzorowują dokładny wygląd zamawianego bukietu. Szeroki wybór kwiatów ciętych sprawia, że znajdziesz wiązanki w każdej kolorystyce i na każdą okazję. Świeże róże na Dzień Matki, urocze bukiety na Dzień Babci i Dziadka, bukiety idealne na Dzień Kobiet…

Przed zakupem możesz dokładnie zobaczyć kwiaty online, a profesjonalna obsługa w jednej z wielu kwiaciarni Euroflorist dokładnie odtworzy wygląd bukietu. Możliwe jest anonimowe doręczenie przesyłki lub dołączenie krótkiego bileciku.

Dostarczamy również wiązanki ślubne oraz jubileuszowe.

Kwiaciarnia internetowa – co znajdziesz oprócz bukietów?

Posiadamy nie tylko duży wybór kwiatów ciętych, ale i dodatki, które sprawią miłą niespodziankę Twoim bliskim.

Poza kwiatami w bukietach zamówisz na naszej stronie również kwiaty doniczkowe oraz kosze prezentowe ze słodkimi upominkami. Poczta kwiatowa łączy także doręczane kwiaty z dostawą ciast i tortów, sprawiając najlepszy prezent urodzinowy. Dla młodszych członków rodziny lub by rozczulić ukochaną wyślij kwiaty w zestawie z maskotkami.

Internetowa poczta kwiatowa nie zawodzi!

Tylko kwiaciarnia w pobliżu przez Internet euroflorist.pl jest w stanie doręczyć kwiaty bliskiej osobie jeszcze w ten sam dzień roboczy, w którym złożysz zamówienie. Wystarczy wybrać bukiet do godziny 17, a my zajmiemy się stylizacją i dostawą.

Kwiaty wykonuje zawsze lokalna, najlepsza kwiaciarnia, a płatność i złożenie zamówienia online jest wygodne i szybkie.

 

Spraw, by Twoi bliscy poczuli się wyjątkowo dzięki subtelnemu urokowi świeżych kwiatów.

PK Serwis 2023
Ubezpieczenia
Rol-Masz
Fotowoltaika