OGŁOSZENIA

Kuchenne Rewolucje w jednej z suwalskich restauracji!

Restauratorka, kulinarna ikona- Magda Gessler, zawitała do Suwałk, aby przeprowadzić swoje magiczne kuchenne rewolucje w jednym z lokalnych lokali. Restauracja, która obecnie staje się miejscem transformacji, nosi nazwę „Fresco”.

Gessler, znana między innymi z programu telewizyjnego „Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler” emitowanego w stacji TVN, w którym podróżuje po całej Polsce, pomagając właścicielom restauracji poprawić jakość usług, przekształcając nierzadko zaniedbane lokale w prawdziwe kulinarne, wyjątkowe miejsca. Teraz właśnie Suwałki stały się areną jej najnowszych działań.

Restauracja „Fresco” ma teraz szansę na nowy początek, dzięki wsparciu i doświadczeniu Magdy Gessler. Z jej wyjątkowym zmysłem kulinarnym oraz niezwykłą zdolnością do odnajdywania ukrytych możliwości, restauracja ta z pewnością stoi przed obietnicą nowych smaków i doznań dla mieszkańców Suwałk i turystów odwiedzających to miasto.

Mieliście okazję kiedyś okazję spróbować dań serwowanych w „Fresco”? Odwiedzicie restaurację po kuchennych rewolucjach Magdy Gessler?

Zaangażowanie i poświęcenie Gessler z pewnością poprawiło standardy wielu gastronomicznych lokali w Polsce. Dzięki jej pomocy wiele restauracji przeszło niezwykłą metamorfozę, stając się miejscami, gdzie dobre jedzenie i gościnność idą w parze.

Źródło zdjęcia: kuriersuwalski.pl