OGŁOSZENIA

Krakowscy aktorzy zaprezentowali „Trzy Świnki” w Bibliotece

Teatr przenosi nas do innego, niezwykłego świata oderwanego od rzeczywistości i tak było również na czwartkowym przedstawieniu w Bibliotece Publicznej w Gołdapi.

Gościliśmy teatrzyk “KRAK-ART” z Krakowa, tym razem z przedstawieniem pt. “Trzy świnki”. Widzowie brali czynny udział w przedstawieniu, co z pewnością znacznie podniosło atrakcyjność występu i zmobilizowało oglądających do czynnego udziału w przedstawieniu.

Ochoczo pomagali świnkom w budowie ceglanego domku. Bajka o trzech świnkach była bardzo pouczająca i żywo poruszała widzów. Przedstawienie opowiadało o perypetiach trzech małych świnek, z których każda postanowiła zbudować swój domek według własnego pomysłu. Ekscytujące przedstawienie, w którym postać złego wilka wzbudziła w dzieciach sporo emocji. Nauczyło wszystkich, że ciężka i sumienna praca naprawdę się opłaca.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.