OGŁOSZENIA

Konkurs „Romincki Odkrywca 2022”

Romincki-odkrywca-2022-plakat-scaled

Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej zaprasza dzieci i dorosłych, mieszkańców oraz turystów do udziału w wakacyjnym konkursie „ROMINCKI ODKRYWCA 2022” !

Rusza wakacyjny konkurs, dzięki któremu chcemy zachęcić Was, drodzy Turyści i Mieszkańcy, do odkrycia ciekawych miejsc na terenie Parku Krajobrazowego Puszczy Rominckiej, być może takich, które nie są Wam jeszcze znane lub o których nawet nie słyszeliście…

Co tydzień w piątek przez cały lipiec i sierpień będziemy publikować na Facebooku post dotyczący jednego z miejsc wartych odwiedzenia. Pierwsza osoba, która dotrze do tego miejsca i przyśle na nasz e-mail zdjęcie wykonane zgodnie z naszymi wskazówkami, otrzyma od nas upominek.

Uwaga! Na zdjęciu oprócz podanego przez nas miejsca, musi być widoczna kartka z hasłem, które co tydzień będziemy podawać w poście. Na zdjęcia czekamy 7 dni, czyli do momentu publikacji następnego posta i podania kolejnego miejsca do odkrycia.

Ale to nie wszystko. Osoba, która przez wakacje odwiedzi najwięcej wskazanych przez nas miejsc i przyśle terminowo zdjęcia otrzyma tytuł Rominckiego Odkrywcy 2022 i nagrodę.

Zdjęcie wraz z formułą udziału należy przysyłać na adres e-mail: konkursypkpr@gmail.com.

Źródło: https://pkpr.warmia.mazury.pl/wakacyjny-konkurs-krajoznawczy-romincki-odkrywca-2022/

Regulamin konkursu oraz formuła udziału znajdują się na stronie internetowej Parku .