Konkurs plastyczny na Maskotkę Gołdapi

Konkurs plastyczny na Maskotkę Gołdapi źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/photos/

Przedszkole Samorządowe nr 1 w Gołdapi ogłasza konkurs plastyczny pt. „Maskotka Gołdapi” pod honorowym patronem Burmistrza Gołdapi. 

Organizacja konkursu związana jest z jubileuszem 450-lecia nadania praw miejskich Gołdapi. Celem konkursu jest promocja naszego miasta oraz pobudzenie wyobraźni dzieci poprzez stworzenie projektu maskotki.

Konkurs ma charakter otwarty i jest skierowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych ze szkół podstawowych na terenie Gminy Gołdap.

Tematyka prac konkursowych powinna odnosić się do kultury, historii i tradycji naszego miasta.

Uczestnicy przygotowują prace plastyczne w formacie A4 przy wykorzystaniu dowolnych technik plastycznych. Każdy uczestnik do konkursu może zgłosić tylko jedną pracę. 

Konkurs trwa od dziś (03.02.2020 r.) do 30 marca 2020 r.  

Prace wraz z naklejoną na rewersie metryczką, należy dostarczyć osobiście lub drogą pocztową do sekretariatu Przedszkola Samorządowego nr 1 w Gołdapi w terminie do 28 lutego 2020 r. do godziny 14.00. 

W drodze głosowania Komisja Konkursowa wybierze 10 najlepszych prac. 13 marca prace zostaną opublikowane na portalu www.facebook.pl (Przedszkole Samorządowe nr 1 w Gołdapi), a mieszkańcy Gminy Gołdap będą mogli głosować na jedną wybraną pracę.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej https://przedszkolegoldap.edupage.org/

 

Źródło: Przedszkole Samorządowe nr 1 w Gołdapi

 

 

Galeria:

Kliknij na zdjęcie poniżej, aby przeglądać.

Konkurs plastyczny na Maskotkę Gołdapi
Konkurs plastyczny na Maskotkę Gołdapi źródło zdjęcia:

Komentarze    Brak komentarzy