Konkurs muzyczny „Pieśń Reprezentacyjną Wojska Polskiego”

Konkurs muzyczny „Pieśń Reprezentacyjną Wojska Polskiego” źródło zdjęcia:

Konkurs muzyczny „PIEŚŃ REPREZANTACYJNA WOJSKA POLSKIEGO (MARSZ PIERWSZEJ BRYGADY”) jest organizowany przez Klub Wojskowy 15.Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego w ramach obchodów 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej. Celem konkursu jest uczczenie pamięci żołnierzy Bitwy Warszawskiej.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani.
Do konkursu należy przedstawić nagrania filmików z zapisem „PIEŚNI REPREZANTACYJNEJ WOJSKA POLSKIEGO (MARSZU PIERWSZEJ BRYGADY”) śpiewanej solo, w duecie lub zespołowo – koniecznie do podkładu muzycznego mp3 oraz z tekstu, zamieszczonych w linku dołączonym do regulaminu.
Nagrania mogą być wykonane za pomocą telefonu komórkowego lub kamery,
z mikrofonem lub bez mikrofonu, ale koniecznie ze słyszalnym podkładem muzycznym. Film powinien być nagrany w poziomie, w formacie mp4 i dostarczony na adres klub_goldap@wp.pl, w terminie do 10 sierpnia 2020 roku. Pliki można przesłać za pomocą WETRANSFER.

Filmy zostaną ocenione przez komisję konkursową powołaną przez Klub Wojskowy 15.Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego.
Wyróżnione filmy zostaną nagrodzone i opublikowane na stronach internetowych pułku. W związku z tym uczestnik pełnoletni/rodzic lub opiekun prawny dziecka jest zobowiązany wypełnić druk oświadczenia stanowiący załącznik do niniejszego regulaminu i dostarczyć razem z nagraniem.

Szczegóły konkursu w regulaminie dostępnym na: https://15pplot.wp.mil.pl/…/zapraszamy-do-udzialu-w-konkur…/

Linia melodyczna: https://15pplot.wp.mil.pl/…/zapraszamy-do-udziau-w-konkurs…/

Komentarze    Brak komentarzy