OGŁOSZENIA

Konkurs fotograficzny „Woda wokół nas”

konkurs-woda-wokol-nas

Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych gminy Gołdap do udziału w konkursie plastycznym pn. „Woda wokół nas”.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie fotografii promujących krajobraz krainy EGO (Ełk, Gołdap, Olecko) – Przyjrzyjcie się jeziorom, rzekom, stawom gminy Gołdap. Odkrywajcie bogaty i piękny świat roślin i zwierząt, który istnieje dzięki nim.

Prace można przesyłać do 31.05.2022 r. do godz. 16.00

Na zwycięzców konkursu czekają nagrody rzeczowe.

Dodatkowo prace konkursowe mogą być prezentowane w formie wystawy, podczas inauguracji rajdu rowerowego „Gołdap się kręci” w pijalni wód mineralnych w 2022 roku.

Szczegóły konkursu dostępne na stronie.

 

Konkurs jest związany z realizacją projektu „Gołdap w krainie EGO miejscem zdrowego i aktywnego stylu życia” realizowanego w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” |w zakresie wzmacniania kapitału społecznego, w tym podnoszenia wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, a także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych, realizowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.