OGŁOSZENIA

Konferencja „Pokonaj raka – profilaktyka, wsparcie, edukacja”

Projekt bez tytułu

Dom Kultury w Gołdapi wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gołdapi w związku z miesiącem walki z rakiem piersi w dniu 24 października 2022 r. zorganizował konferencję pt. „Pokonaj raka – profilaktyka, wsparcie, edukacja”.

W spotkaniu uczestniczyła Zastępca Burmistrza Gołdapi Joanna Magdalena Łabanowska. Podczas spotkania wykłady poruszyły wiele aspektów choroby oraz  jak w porę rozpoznać pierwsze objawy.

Usłyszeć mogliśmy, jak wygląda kuracja, jakie są możliwości leczenia oraz jak ważna jest rola pielęgniarki w opiece nad pacjentką z rakiem piersi. Brafitterka i ekspertka od doboru bielizny opowiedziała i pokazała, jak powinna wyglądać dobrze dobrana bielizna oraz jakie błędy są na co dzień popełniane.

Mogliśmy również usłyszeć o jakże ważnej Wielkiej Kampanii Życia Avon Kontra Rak Piersi, którą od wielu lat firma prowadzi.

Gołdapska Nieformalna Grupa Amazonek przygotowała słodki poczęstunek dla gości i zebranych słuchaczy. Widzowie otrzymali również upominki od firmy Avon oraz bony do sklepu Biuściasty Zakątek.

Organizatorzy serdecznie dziękują za udział i miłą atmosferę.