OGŁOSZENIA

Kolejny nietrzeźwy kierowca stracił prawo jazdy

Po raz kolejny gołdapscy policjanci przeprowadzili akcję pn. „Trzeźwy poranek”. Działania odbywają się systematycznie. W trakcie prowadzonej akcji funkcjonariusze poddali badaniu wiele osób i tym razem nie obyło się bez nietrzeźwego kierowcy.

W miniony poniedziałek (02.10.2023 r.) od wczesnych godzin rannych policjanci ruchu drogowego prowadzili kolejny już raz akcję pn. „Trzeźwy poranek”. Systematycznie prowadzone działania mają na celu wyeliminowanie kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu, którzy niejednokrotnie stwarzają zagrożenie w ruchu drogowym.

Mimo, iż działania te przeprowadzane są na naszych drogach często to okazuje się, że nadal nie brakuje kierowców decydujących się na jazdę będąc pod działaniem alkoholu.

Tak też było i tym razem. Podczas akcji policjanci ujawnili 32-latka, który zdecydował się wsiąść za kierownicę po wypiciu alkoholu. Kontrola drogowa miała miejsce w Gołdapi.

Badanie alkomatem wykazało u kierowcy volkswagena blisko 1 promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za jazdę pod wpływem alkoholu może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Gołdapscy policjanci zapewniają, że działania odbywać się będą cyklicznie.

Rol-Masz
Ubezpieczenia
PK Serwis 2023
Fotowoltaika