Kolejny gwałt na kilkumiesięcznym dziecku.

Kolejny gwałt na kilkumiesięcznym dziecku. źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/

 Z pewnością wielu pamięta okrutną zbrodnię na 9-miesięcznej dziewczynce w Olecku. Przypominamy, dziewczynka została zgwałcona i zamordowana ze szczególnym okrucieństwem. Przyczyną śmierci był krwotok wewnętrzny i uszkodzenie mózgu. Jeszcze nie minął szok po tej tragedii, a już doszło do kolejnego gwałtu na małym dziecku.

W środę do szpitala w Szczecinie trafiła 13-miesięczna dziewczynka z poważnym urazem krocza, co mogło wskazywać na gwałt. 

Rodzice powierzyli dziecko opiekunce. Miała ona na dosłownie kilkanaście minut zostawić dziewczynkę pod opieką męża. Niemowlę z poważnymi obrażeniami, które zauważyli rodzice, trafiło pod opiekę lekarzy. Dziecko przeszło skomplikowaną operację.

To właśnie lekarze poinformowali policję o możliwości popełnienia przestępstwa. Prokuratura w Szczecinku prowadzi śledztwo, jednak ze względu na dobro pokrzywdzonej dziewczynki i rodziny nie udziela na razie żadnych informacji. Wiadomo, że sprawca trafił już do policyjnego aresztu. Wcześniej mężczyzna nie był karany. Zdarzenie potwierdza Prokuratura Rejonowa w Szczecinku.

 

Źródło:https://gk24.pl/dramat-w-szczecinku-zwyrodnialec-zgwalcil-13miesieczna-dziewczynke/ar/c1-14417497

 

Komentarze

  • www

    2019-09-22 15:18:21

    Na żywca obciąć mu przyrodzenie