OGŁOSZENIA

Kolejny dzień kandydata za nami! Uczestnicy chętnie ćwiczyli pod okiem policyjnego trenera

W minioną sobotę po raz pierwszy w tym roku odbyło się cyklicznie organizowane spotkanie pn. „Dzień Kandydata”. Osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi Policji miały możliwość dowiedzieć się jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji. Uczestnicy sprawdzili swoją formę fizyczną na torze przeszkód i usłyszeli jakie warunki należy spełnić, by zostać przyjętym do służby. 

W minioną sobotę (27.01.2024r.) o godzinie 10:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku odbył się próbny test sprawności fizycznej dla osób zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Policji. Polegał on na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w czasie nie dłuższym niż 1 minuta i 41 sekund przez każdego uczestnika bez względu na płeć.

Każdy z obecnych uczestników mógł sprawdzić indywidualnie stan przygotowania fizycznego. Policyjny instruktor udzielał ważnych wskazówek i radził jak poprawnie technicznie wykonać każdą próbę. Mobilizował i zapewniał, że do toru jak najbardziej można się przygotować i pokonać go w bardzo dobrym czasie, który następnie przeliczany jest na uzyskane punkty.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za spotkanie. O kolejnych spotkaniach z policyjnym instruktorem będziemy informować na naszych stronach internetowych i portalach społecznościowych. Przypominamy, że najbliższy termin przyjęcia do służby w Policji przypada na 4 marca br.

PK Serwis 2023
Fotowoltaika
Ubezpieczenia
Rol-Masz