OGŁOSZENIA

Kolejni poszukiwani trafili za kratki

W minioną środę (09.08.2023r.) gołdapscy policjanci zatrzymali dwie osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Do pierwszego zatrzymania doszło kilkanaście minut po godzinie 7:00 w Gołdapi.

Wtedy to policjanci w trakcie czynności służbowych pojechali sprawdzić adres zamieszkania poszukiwanego 42-latka. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary kilku miesięcy pozbawienia wolności. Okazało się, że tym razem mężczyzna przebywał w domu. Mundurowi zatrzymali 42-latka.

Tego samego dnia, po godzinie 10:00 na ulicy Jaćwieskiej w Gołdapi stróże prawa zatrzymali 24-letnią kobietę, która od dłuższego czasu była poszukiwana listem gończym. Za popełnione przestępstwa miała zasądzoną do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Ostatniego z poszukiwanych policjanci zatrzymali w czwartek (10.08.2023r.) przed godziną 8:00.

Wtedy to, patrolując ulice miasta funkcjonariusze zauważyli znanego im z wcześniejszych interwencji mężczyznę. Mundurowi posiadali informację, że mężczyzna ma zasądzony wyrok do odbycia kary pozbawienia wolności. Niezwłocznie zatrzymali 36-latka, który jeszcze tego samego dnia trafił do aresztu śledczego.