OGŁOSZENIA

Kolejni poszukiwani trafili za kratki

Gołdapscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności. Obaj zostali odwiezieni do aresztu śledczego gdzie odbędą zasądzone wyroki za popełnione przestępstwa.

W miniony piątek (23.06.2023r.) przed godziną 18:00 w jednym z mieszkań na terenie Gołdapi doszło do kłótni sąsiedzkiej. Świadek zdarzenia wezwał na miejsce patrol policji. W obecności funkcjonariuszy sąsiedzi doszli do porozumienia, jednak na tym nie zakończyła się podjęta interwencja.

Podczas legitymowania okazało się, że 26-letni awanturnik figuruje w bazie danych jako osoba poszukiwana do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany do policyjnego aresztu.

Tego samego dnia, kilkanaście minut przed godziną 21:00 policjanci zatrzymali kolejnego poszukiwanego. Oficer dyżurny gołdapskich policjantów został poinformowany, że na jednym z placów zabaw w Gołdapi awanturuje się grupa nastolatków. Podczas podjętej interwencji policjanci ustalili, że zgłaszający ma zasądzoną karę pozbawienia wolności w wymiarze 3 miesięcy.

Mężczyzna prosto z ulicy trafił do policyjnej celi. Następnego dnia poszukiwani trafili do zakładu prawnej izolacji, gdzie odbędą zasądzone wyroki.

KPP Gołdap

Rol-Masz
Ubezpieczenia
Fotowoltaika
PK Serwis 2023