OGŁOSZENIA

Kolejni poszukiwani trafili w ręce gołdapskich policjantów!

Gołdapscy policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności. Następnie poszukiwani zostali przewiezieni do zakładów karnych, gdzie spędzą najbliższe miesiące.

Pierwszego z poszukiwanych policjanci zatrzymali we wtorek (07.02.2023r.) przed godziną 8:00 w Gołdapi. 34-letni mężczyzna nie krył zdziwienia, gdy w drzwiach mieszkania zobaczył patrol Policji.

Zgodnie z dyspozycją sądu gołdapianin ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Tego samego dnia, około godziny 19:00, policjanci w trakcie patrolowania miasta zauważyli znaną z wcześniejszych interwencji kobietę. Funkcjonariusze mieli wiedzę, że jest ona poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości. Natychmiast podjęli czynności służbowe, w trakcie których potwierdzili w systemach informatycznych, że posiada aktywny status poszukiwań.

Mundurowi zatrzymali kobietę poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze blisko 3 miesięcy. 34-letnia mieszkanka gminy Gołdap odpowiedzialna jest za naruszenie nietykalności cielesnej. Poszukiwana prosto z ulicy trafiła do policyjnej celi, a następnie do zakładu prawnej izolacji.

Ubezpieczenia
Proniek
Beauty Space
Rostek, Rawinis
PK Serwis 2023
Rol-Masz
Sauna
Eko-pal