OGŁOSZENIA

Kolejni artyści dołączają do programu MAMRY FESTIVAL!

Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2023 w Węgorzewie.

Na Mamry Festival  do wcześniej już ogłoszonych artystów doszli: RENI JUSIS, KUBAŃCZYK, MAŁACH / RUFUZ. 

KUBAŃCZYK polski raper, producent oraz autor tekstów. Jego najpopularniejszy utwór  ‘Lady Pank’, który liczy już prawie 40 milionów wyświetleń był początkiem kariery muzycznej.
Kubańczyk na przestrzeni zaledwie kilku lat rozwinął się w swojej twórczości. Na swoim koncie ma już dwa albumy ‘Cały ja’ oraz ‘Młody kot’, które cieszą się ogromną popularnością wśród fanów.
Od blisko trzech lat artysta jest w ciągłej trasie koncertowej grając przy tym setki koncertów. Wspólny utwór z producentem Tribbs’em pt. ‘Zatańczysz ze mną jeszcze raz’ ,czyli remake twórczości Krzysztofa Krawczyka znalazł się w TOP3 na listach przebojów w 2022 roku.
Raper jest także zawodnikiem Fame MMA, jednak jak podkreśla sam Kubańczyk muzyka jest dla niego najważniejsza. Najnowszy album ‘W zeszłym roku’, który ukaże się w lipcu tego roku.

MAŁACH/RUFUZ  Małach, czyli Bartłomiej Małachowski to polski raper, a także producent muzyczny. Rufuz, czyli Rafał Kwiatkowski, znany na polskiej scenie rap również jako RFZ i Dr RFZ. Obaj artyści ściśle powiązani z kolektywem Ciemna Strefa. Małacha znamy również jako członka zespołu JF, zaś Rufuza jako członka składu Warstar. Jednak na polskim rynku muzycznym to duet Małacha i Rufuza odbija się najgłośniejszym echem. Pierwszy album studyjny duetu ukazał się w 2012 roku pod tytułem „Relacja 2012”. Jednak to dopiero dwa kolejne albumy zapewniły artystom należyte uznanie wśród fanów. „Oryginał” ukazał się w 2014 roku nakładem wytwórni muzycznej Prosto. Album znalazł się na 9. miejscu zestawienia OLiS, a także zdobył miano złotej płyty. „Ambara$” ukazał się w 2016 roku nakładem tej samej wytwórni. Album znalazł się na 3 miejscu OLiS. Ponadto duet Małach Rufuz wydali krążek „Projekt Independent”.

RENI JUSIS  – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce. Reni Jusis jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najświeższymi kierunkami w muzyce. Jej muzykę można określić jako mieszankę muzyki tanecznej i elektroniki. Jej styl charakteryzują przestrzenne aranżacje i osobiste teksty. Najlepszą wizytówką Artystki są niezwykle dynamiczne sety DJ-skie.

Miło jest nam poinformować, że Głównym Sponsorem Mamry Festival została Grupa PGE.

PGE Polska Grupa Energetyczna jest największym przedsiębiorstwem elektroenergetycznym w Polsce, dostawcą energii elektrycznej oraz ciepła do ponad 5,5 mln klientów oraz liderem zmian w polskiej energetyce. Jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw w Polsce zobowiązała się do osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 r. 

Plan inwestycyjny Grupy PGE obejmuje m.in. budowę największych w kraju elektrowni wiatrowych na Bałtyku. Do 2030 roku powstaną dwie morskie farmy PGE o łącznej mocy 2,5 GW oraz co najmniej 1 GW po 2030 roku. Strategicznym celem PGE jest posiadanie co najmniej 6,5 GW mocy zainstalowanej w tej technologii do 2040 roku. Do 2030 roku Grupa PGE wybuduje także 3 GW nowych mocy w fotowoltaice, rozbuduje portfel lądowych farm wiatrowych o co najmniej 1 GW, jak również wybuduje co najmniej 800 MW magazynów energii, zwiększając możliwości przyłączania odnawialnych źródeł energii i poprawiając niezawodność zasilania. Dodatkowo we współpracy z polskim i koreańskim partnerem wybuduje elektrownię jądrową w regionie konińskim o mocy ok. 2800 MW.

Pozostali artyści: MARGARET,  ZBUKU, DJ ALEX, DJ INOX, DNF, I.GOT.U, SI US PLAU, MATT5KI, DJ KILLER, DJ BARTO, EXATION.

Bilety dostępne na stronie festiwalu https://mamrymusic.pl/ i platformach: BILETOMAT,  E-BILET, EVENTIM, GOING, KUPBILECIK. 

Fotowoltaika
PK Serwis 2023
Ubezpieczenia
Rol-Masz