OGŁOSZENIA

Kolejne w tym tygodniu zdarzenie drogowe

Okres jesienno – zimowy to czas szczególnie trudny dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. W związku ze zmiennymi warunkami pogodowymi, na jezdni bywa ślisko i niebezpiecznie. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i rozsądek.

Wczoraj doszło do kolejnego już w tym tygodniu zdarzenia drogowego na terenie powiatu gołdapskiego.

Wczoraj (12.10.2022r.) kilka minut przed godziną 11:00 oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 65 z ulicą Warszawską.

Na miejsce natychmiast skierowano patrol prewencji. Policjanci ustalili, że 35-letnia kierująca fordem jadąc DK65 od strony Jabramowa w kierunku centrum miasta, podczas skrętu w prawo w ulicę Warszawską straciła panowanie nad autem i zjechała na przeciwległy pas ruchu.

Tam, od strony miasta w kierunku obwodnicy jechał 38-letni kierujący busem Renault. Mężczyzna, chcąc uniknąć zderzenia się pojazdów próbował zjechać na lewy pas ruchu. Kierująca Fordem uderzyła przodem auta w prawy bok busa. Mundurowi ustalili, że przyczyną kolizji drogowej było niedostosowanie prędkości przez 35-latkę do panujących warunków.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, mężczyzna jechał sam, natomiast kobieta podróżowała z dwiema osobami. Mimo znacznych uszkodzeń pojazdów na szczęście nikt nie wymagał pomocy medycznej. Sprawczyni kolizji została pouczona przez policjantów.

Eko-pal
Proniek
Rol-Masz
Sauna
Beauty Space
PK Serwis 2023