OGŁOSZENIA

Kolejne gwiazdy uzupełniły line up Mamry Festival Węgorzewo 2022 !

Kolejne gwiazdy uzupełniły line up Mamry Festival Węgorzewo 2022.

Po dwuletniej przerwie wraca koncertowe granie na Plażę Mamry. W dniach 29-30 lipca 2022 w Węgorzewie odbędzie się Mamry Festival czyli dwa dni niesamowitej zabawy przy najlepszej muzyce w wykonaniu najlepszych polskich DJ-ów, raperów oraz artystów pop.

Do wcześniej ogłoszonych artystów dołączają kolejni:  Viki Gabor  i  bryska.

VIKI GABOR – urodziła się w Hamburgu. Po urodzeniu zamieszkała z rodziną w Polsce, a następnie w Wielkiej Brytanii. Po siedmiu latach ponownie przeniosła się z rodziną do Polski, zamieszkała w Krakowie. Latem 2019 uczestniczyła w programie Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019, w którym wyłaniano reprezentanta Polski w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Pomyślnie przeszła przez pierwszy etap eliminacji, wygrywając odcinek z zespołem Blue Café i awansowała do finału, który został rozegrany 29 września. Wykonała w nim m.in. konkursowy utwór „Superhero”, w którym porusza temat ochrony środowiska  i zdobyła maksymalną liczbę 10 punktów w głosowaniu jurorów i telewidzów, zostając reprezentantką Polski w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019 organizowanym w Gliwicach. 24 listopada wygrała z utworem w finale konkursu, zdobywając łącznie 278 punktów. W styczniu 2020 wydała singiel „Ramię w ramię”, który nagrała w duecie z Kayah. W sierpniu podpisała kontrakt fonograficzny z wytwórnią Sony Music Entertainment Poland i zapowiedziała wydanie singla „Moonlight”, który ukazał się 3 września. 4 lutego 2022 wydała singel „Napad na serce”.

bryska  – Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze wokalistka bryska w ostatnich miesiącach może pochwalić się większą ilością premier, niż niejeden artysta. 21-latka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim ex-om w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je prawie wszyscy. Od kwietnia 2021 roku, kiedy zadebiutowała singlem „Naiwna”, przyzwyczaiła fanów do regularnego wydawania nowej muzyki – czy to jako oficjalne single, tzw. piosenki ‘pomiędzy’ czy remixy. Wszystkie z nich w tempie wręcz geometrycznym zdobywają coraz większe grono fanów. W lutym i marcu artystka wyruszy na swoją pierwszą trasę koncertową wraz z Luną.

Mamry Festival  i  CONTEST Powered by XONI ON AIR to szansa dla młodych artystów, dopiero próbujących swych sił w trudnej sztuce EDM.  Aby wziąć udział w konkursie wystarczy nagrać set i przesłać go wraz z wypełnionym formularzem. Więcej informacji na https://mamrymusic.pl/djcontest

             Na głównej scenie festiwalowej wystąpią min.:  GROMEE, SMOLASTY, KUBAŃCZYK, DJ KUBA & NEITAN, FAFAQ,MATYS, SKYTECH, TRIBBS,  WAC TOJA, MAKS KLIMEK, MATT5KI, DJ ŁOJO.

            Mamry Festival 2022 osadzone zostanie w klimatach gier retro.
W przerwie między dobrą zabawą, a ładowaniem akumulatorów przed kolejnym występem uczestnicy będą mieli okazję do zmierzenia swoich sił na Automatach Zręcznościowych Retro, dzięki którym przypomną  sobie czasy Swojego  dzieciństwa, co będzie niewątpliwie ciekawym i dodatkowym urozmaiceniem. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii nazywającego się kiedyś „Beach Party Węgorzewo” eventu, uruchomione zostanie pole namiotowe – i to bezpłatnie! Planowane są dwie sceny: pierwsza z nich – MAMRY – będzie zachęcać topowymi artystami polskiej sceny EDM, ale nie tylko,  także rapu oraz popu.
Z kolei druga scena, SCENA „ŚWIĘCAJTY”,  która ma zostać zbudowana pod namiotem, będzie skupiona na młodych, rodzimych talentach.

Bilety dostępne na stronie festiwalu https://mamrymusic.pl/ i platformie e-Bilet.

Już wkrótce kolejne newsy prosto z Biura Organizacyjnego, w tym kolejni wykonawcy.

ORGANIZATOR: WSSK WĘGORAPA

WSPÓŁORGANIZATOR: Gmina Węgorzewo, Węgorzewskie Centrum Kultury

STRONA WWW:  

www.mamrymusic.pl

OFICJALNY PROFIL NA FB

https://facebook.com/mamrymusicfestival

OFICJALNY PROFIL NA ISTAGRAMIE: 

https://instagram.com/mamryfestival

PATRONI: STB Concept

PATRONI  MEDIALNI: TVP Olsztyn, Radio ESKA

WSPÓŁPRACA MEDIALNA:

 
PK Serwis 2023
Eko-pal
Ubezpieczenia
Sauna
Proniek
Beauty Space
Rostek, Rawinis
Rol-Masz