OGŁOSZENIA

Kolejna wakacyjna impreza za nami! [FOTORELACJA]

Tym razem towarzyszyły nam wyjątkowo rytmiczne brzmienia, które porwały wszystkich do szaleńczego tańca. Była to prawdziwa uczta dla fanów muzyki Disco Polo!

Niepowtarzalnie taneczna atmosfera imprezy sprawiła, że plac nie opustoszał ani na chwilę. Wszyscy zebrani na miejscu goście, niezależnie od wieku czy doświadczenia tanecznego, doskonale bawili się w rytmach swoich ulubionych hitów.

Zespoły muzyczne: InPuls, Minimal oraz Mr. Serbii, które występowały z tancerkami dostarczyły nam niezapomnianych emocji i wizualnej atrakcji, przyciągając wzrok i podkreślając rytmy muzyki. Nie sposób było nie podziwiać tak wyjątkowego show, które pozwoliło zapomnieć o codziennych troskach i po prostu oddać się radości tańca i dobrej zabawy.

Impreza okazała się idealnym miejscem do spotkania starych znajomych i zawarcia nowych przyjaźni. Razem śpiewaliśmy i tańczyliśmy do późnych godzin nocnych.

Dziękujemy Wam, że byliście z nami i razem z nami tworzyliście tę magiczną atmosferę. Wasza energia i zaangażowanie sprawiły, że impreza była wyjątkowa.

Do zobaczenia na kolejnych imprezach!

Źródło: GOKiP Banie Mazurskie

Beauty Space
Proniek
Rol-Masz
Eko-pal
Sauna
PK Serwis 2023