OGŁOSZENIA

Kolejna malutka, waleczna gołdapianka i jej mama potrzebują naszej pomocy!

Nasza społeczność wielokrotnie udowodniła, że potrafi zjednoczyć się w obliczu ludzkich tragedii. To właśnie dzięki solidarności i wspólnemu działaniu możemy pomagać tym, którzy tej pomocy bardzo potrzebują. Tym razem również zostaliśmy wezwani do działania, aby wesprzeć rodzinę, której los postawił nie lada wyzwanie!

Wczoraj w Internecie pojawiły się linki do zbiórki założonej przez gołdapiankę, która prosi o wsparcie finansowe na rehabilitację i zdiagnozowanie choroby swojej małej córeczki. To historia, która dotyka serca każdego z nas. To historia walki matki o zdrowie i przyszłość swojego dziecka.

„Maja to uśmiechnięta dziewczynka, która ma kłopoty z koordynacją ruchu i od noworodka miała również obniżone napięcie mięśniowe i opóźniony rozwój ruchowy. Do dnia dzisiejszego nie raczkuje, nie chodzi. Od kilku miesięcy moje słoneczko jest rehabilitowane i to dzięki mojej determinacji i cudownej terapeutce córeczka siada i obraca  się wokół własnej osi. Syndromy choroby pojawiały się i znikały. Zaczęłam szukać pomocy, bo czułam, że coś jest nie tak z moją córeczką. Odwiedziłam wielu specjalistów, poza moim miejscem zamieszkania. Wszyscy mówili, że jest dobrze i Maja będzie chodzić. Trafiłam na Panią neurolog z Białegostoku, która zauważyła małogłowie. Oznacza to wiele poważnych chorób co spowodowało, że zaczęłam przeglądać  fora i rozmawiać z rodzicami dzieci niepełnosprawnych i tak trafiłam w ręce Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Do Poradni Chorób Matabolicznych w Centrum Chorób Rzadkich” – pisze mama małej Mai.

Więcej o historii dziewczynki tutaj.

Dlatego też, apelujemy do was drodzy czytelnicy- wspólnie możemy zrobić wiele, by pomóc w dostępie do potrzebnych środków finansowych!

Zachęcamy was do wsparcia zbiórki, do podzielenia się tą informacją ze znajomymi i rodziną. Każde wsparcie jest cenne!

https://pomagam.pl/mnem97

Rol-Masz
Fotowoltaika
Ubezpieczenia
PK Serwis 2023