OGŁOSZENIA

Każdy Ci powie ze najważniejsze jest zdrowie – Kolejna edycja festiwalu za nami!

Projekt bez tytułu

Wczoraj (05.06.br.) przy Mazurskich Tężniach Solankowych obyła się kolejna edycja festiwalu zdrowia propagującego i zwiększającego świadomość prozdrowotną.

Oczywiście jak przystało na miejscowość uzdrowiskową – Festiwal Zdrowia odbył się przy pięknej pogodzie !

Na gości oprócz zastrzyku słońca czekało mnóstwo atrakcyjnych prelekcji, prezentacji, warsztatów kulinarnych, występów i koncertów. Uczestnicy mogli zgłębić swoją wiedzę na temat wody, dowiedzieć się dlaczego to właśnie ona jest źródłem życia, jakie znaczenie dla człowieka mają pszczoły oraz jak dbać o wzrok albo zdrowie psychiczne. Odbyły się również spotkania z fizjoterapeutą, muzykoterapia i warsztaty dietetyczne.

Największym zainteresowaniem mieszkańców i kuracjuszy cieszyła się oczywiście: zumba, joga, aerobik, strefa gier i zabaw dla dzieci oraz sportowe miasteczko i mini zoo.

Osoby spragnione odpoczynku mogły posiedzieć przy tężniach, zajrzeć do pijalni wód, albo zwyczajnie nacieszyć oko malowniczym widokiem jeziora Gołdap.

Zobaczycie jak świetnie bawili się mieszkańcy !

Festiwal Zdrowia zakończyły koncerty zespołów muzycznych, wystąpił gołdapski zespół Sweetness. Natomiast gwiazdą wieczoru był Łukasz Zagrobelny, który rozkręcił publiczność. Artysta wraz z publicznością zaśpiewał jedną ze swoich piosenek.

Warto nadmienić iż, niestety nie wszystko było tak jak być powinno. Znaczną część sceny zasłaniał jeden z pawilonów dźwiękowców, co możecie zaobserwować na zdjęciach.

Uczestnicy imprezy mogli poczuć się niekomfortowo ze względu na niewystarczającą ilość miejsca przy scenie, bądź po prostu tłok. 

Organizatorzy przy kolejnym wydarzeniu powinni przywiązać do układu sceny większą uwagę. 

Jednakże nic nie zmieni tego że było zdrowo, smacznie, kolorowo, energetycznie i sportowo- każdy z uczestników imprezy z pewnością otrzymał zastrzyk pozytywnej energii !

Zapraszamy Po Zdrowie do Gołdapi za rok !