OGŁOSZENIA

Karolina Lizer gościem specjalnym „Mamry Festival” !

cf720df3

Po dwuletniej przerwie wraca koncertowe granie na Plażę Mamry. W dniach   29-30 lipca 2022 w Węgorzewie odbędzie się Mamry Festival, czyli dwa dni niesamowitej zabawy przy najlepszej muzyce w wykonaniu czołowych polskich DJ-ów, raperów oraz artystów pop.

Gościem Specjalnym festiwalu będzie Karolina Lizer. Dla wielu to nazwisko kojarzy się przede wszystkim z polskimi eliminacjami do Eurowizji czy też występem  na KFPP w Opolu w Koncercie Debiuty. Ale ta młoda artystka jest też ścisłe związana z powiatem węgorzewskim – w jednej z pod węgorzewskich wsi nad malowniczym jeziorem na łonie mazurskiej natury ładuje akumulatory, by zrealizować swoje najskrytsze artystyczne marzenia i plany zawodowe.  Karolina Lizer jest wokalistką, pianistką i klawesynistką, laureatką Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Uczniów Szkół Artystycznych 2021. Rozwijała muzyczne skrzydła w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego oraz Autorskiej Szkole Musicalowej przy Teatrze Roma. Pisze i komponuje własne piosenki. Zdobyła wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Wykonaniem piosenki „Kiedy znów zakwitną białe bzy” wyśpiewała pierwsze wyróżnienie w 7. odcinku programu „Szansa na sukces. Opole 2020 “. Z utworem „Aksamitnie” wystąpiła podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2020 roku.

Na Mamry Festival  Karolina Lizner wystąpi z krótkim recitalem. Będzie mogła w ten sposób podziękować za wszystkie głosy które otrzymała od fanów z ziemi węgorzewskiej w trakcie preselekcji do Eurowizji.

Partnerem Mamry Festival  została  spółka z powiatu węgorzewskiego  – Solamen Sp.z.o. Węgorzewski producent kruszywa budowlanego oraz  wytwórca  energii   elektrycznej z OZE wsparł  organizatora festiwalu organizacyjnie i finansowo.

Na głównej scenie festiwalowej wystąpią ponadto:

VIKI GABORGROMEESMOLASTY, KUBAŃCZYK, KAEN, bryskaSKYTECH,  DJ KUBA & NEITAN, EMDI, FAFAQ, MATYS, MATT BUKOVSKI, MATT5KI, TRIBBS,  WAC TOJA,  CYPREX, MAX KLIMEK oraz DJ ŁOJO,.

Festiwal został objęty patronatem honorowym przez Burmistrza Węgorzewa, p. Krzysztofa Kołaszewskiego.

Mamry Festival 2022 osadzony  zostanie w klimatach gier retro.
W przerwie między dobrą zabawą, a ładowaniem akumulatorów przed kolejnym występem uczestnicy będą mieli okazję do zmierzenia swoich sił na Automatach Zręcznościowych Retro, dzięki którym przypomnicie sobie czasy Waszego dzieciństwa, co będzie niewątpliwie ciekawym i dodatkowym urozmaiceniem.

Bilety dostępne na stronie festiwalu https://mamrymusic.pl/ i platformach:           e-Bilet, KupBilecik, Eventim i Goingapp

Uwaga: tylko do końca maja promocyjne ceny na bilety i karnety.

Już wkrótce kolejne newsy prosto z Biura Organizacyjnego. 

ORGANIZATOR: WSSK WĘGORAPA

WSPÓŁORGANIZATOR: Gmina Węgorzewo, Węgorzewskie Centrum Kultury

STRONA WWW:  www.mamrymusic.pl

OFICJALNY PROFIL NA FBhttps://facebook.com/mamrymusicfestival                 

OFICJALNY PROFIL NA ISTAGRAMIEhttps://facebook.com/mamrymusicfestival

OFICJALNY PROFIL NA YOUTUBEhttps://youtube.com/mamryfestival

PARTNERZY: Solamen Sp. z o.o.  STB Concept, Browar Łomża, Zegluga Mazurska, Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie  2020

PATRONI  MEDIALNI: TVP Olsztyn, Radio ESKA

WSPÓŁPRACA MEDIALNA:

https://www.dlastudenta.pl

https://djsmagazine.pl/

https://djmixclub.pl/

https://ftb.pl/

https://shiningbeats.pl/

http://www.4clubbers.com.pl/

https://housemafia.pl/

https://portalimprezowy.pl

www.cpclub.tv

https://mazury24.eu/

http://www.ostrodanews.pl/

https://suwalki.info

https://zgizycka.pl/

https://www.infopisz.pl/

https://terazgoldap.pl/

https://tygodnik.szczytno.pl/

https://www.facebook.com/MazuryPartyInfo/

https://www.facebook.com/NewsyBartoszyce/