OGŁOSZENIA

Już wszystkie rodziny z powiatu gołdapskiego mają swojego darczyńcę! #SZLACHETNAPACZKA2023

Z radością informujemy, że wszystkie 27 rodzin z powiatu gołdapskiego, które zakwalifikowały się do Szlachetnej Paczki, mają już swojego darczyńcę! To niewątpliwie radosna wiadomość, która napełnia nas dumą, dowodząc o solidarności oraz wielkich sercach mieszkańców naszej społeczności.

Szlachetna Paczka to inicjatywa charytatywna, charakteryzująca się nie tylko przekazywaniem materialnej pomocy, ale także dbałością o godność i szacunek dla potrzebujących. Każda paczka jest starannie dostosowana do konkretnych potrzeb danej rodziny, uwzględniając nie tylko artykuły spożywcze, ale także przedmioty codziennego użytku, ubrania, czy też artykuły higieniczne. Darczyńcy podejmują trud, aby sprawić, że zbliżające święta będą wyjątkowe dla każdego obdarowanego.

Nie ma większej satysfakcji niż świadomość, że lokalna społeczność potrafi się zjednoczyć, by wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocy. Dzięki zaangażowaniu wielu serc udało się zapewnić każdej z 27 rodzin opiekę i wsparcie w trudnym okresie przedświątecznym.

Już za 8 dni ( 16-17 grudnia ) odbędzie się Weekend Cudów, podczas którego przygotowane paczki powędrują do potrzebujących!