OGŁOSZENIA

Już jutro razem z Dwa Sławy i PENSA IL SUONO pożegnamy wakacje!

25 sierpnia żegnamy wakacje w rytmie hip-hopu! Zapraszamy o godz. 19:00 na parking przy Promenadzie Zdrojowej w Gołdapi na koncert polskiego duetu  hip-hopowego – DWA SŁAWY.

Dwa Sławy, właściwie Jarosław ”Astek” Steciuk i Radosław ”Rado” Śrędziński. Jako duet zadebiutowali w 2007 roku podziemną płytą „Dla sławy” i od tamtej pory nieprzerwanie ze sobą współpracują. W 2012 roku wydali pierwszy oficjalny album „Nie wiem, nie orientuję się”.

W duecie nagrali łącznie dziewięć płyt, z których największą popularność zyskali „Ludzie sztosy”. Zdobywcy czterech Złotych Płyt. Zespół charakteryzuje się tzw. nawijką na hasztagach, a sami zwracają uwagę na lirykę utworów i ich sens.

Duet w swojej muzycznej karierze współpracował z takimi artystami jak Gruby Mielzky, Quebonafide, Pawbeats, Bonson, Kuban, Kękę, czy Łona. Na ich koncie znajdują się 4 złote krążki.

Support o 18:00 przed koncertem zagrają PENSA IL SUONO – Zespół pochodzący z Gołdapi oraz Olecka, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na scenach. „Robimy rzeczy – niewyrażalne w słowach.” – tak można podsumować ich występy! Ich kawałki możecie odsłuchać na portalu youtube: https://www.youtube.com/@pensa_il_suono

Po koncertach odbędzie się AFTER PARTY w wykonaniu dwóch DJ’i – TOMASS & NOTAXE, którzy zagrają dla Was do 21:30!

Wstęp wolny.

Rol-Masz
PK Serwis 2023
Eko-pal
Proniek
Beauty Space
Sauna