OGŁOSZENIA

Już jutro EKO Piknik na Promenadzie Zdrojowej!

Już jutro (17.06) długo wyczekiwany EKO PIKNIK na Promenadzie Zdrojowej. Tego dnia organizatorzy obiecują dostarczyć niezapomnianych wrażeń i inspiracji dla mieszkańców i turystów.

Głównym celem EKO Pikniku jest promowanie zrównoważonego stylu życia oraz edukacja ekologiczna, które w dzisiejszych czasach są niezwykle istotne dla przyszłości naszej planety. Organizatorzy przygotowali bogaty program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Na stoiskach z regionalnymi smakołykami uczestnicy będą mogli degustować i zakupić wyjątkowe produkty pochodzące z lokalnych gospodarstw i działalności rzemieślniczych. Dla miłośników sztuki i rękodzieła przewidziane będą także stoiska, na których będzie można podziwiać i nabyć unikatowe dzieła artystów i rzemieślników z regionu.

Prezentacja dań ludowych to kolejny punkt programu, który zachwyci wszystkich smakoszy. Kucharze z pasją zaprezentują tradycyjne przepisy.

Dla najmłodszych uczestników EKO Pikniku przygotowano wiele atrakcji. Pokazy, gry i zabawy zapewnią nie tylko dobrą zabawę, ale również edukację dotyczącą ekologii i ochrony środowiska. Koło fortuny i konkursy sprawią, że dzieci będą miały okazję wykazać się wiedzą na temat ekologicznego stylu życia.

W trakcie Pikniku nie zabraknie również występów artystycznych, które dostarczą niezapomnianych emocji i wrażeń wszystkim uczestnikom.

Konkurs na najciekawszy strój ekologiczny to doskonała okazja, aby wykazać się kreatywnością i zainspirować innych do dbania o środowisko naturalne. Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentować swoje pomysły na ekologiczne stroje, które podkreślą ich zaangażowanie w ochronę przyrody!

Więcej szczegółów na plakacie! Już dziś zapraszamy Was do udziału w tym wydarzeniu!