OGŁOSZENIA

Juniorzy Rominty odnoszą sukcesy w Lidze Wojewódzkiej

Bardzo dobrze w Lidze Wojewódzkiej Juniorów prezentują się zawodnicy SP OSiR Rominty Gołdap. Nasza drużyna w siedmiu rozegranych kolejkach ligowych 3 mecze wygrała, 2 zremisowała i 2 razy przegrała.

Należy podkreślić, że w rozgrywkach ligowych rywalizujemy z zawodnikami o kilka lat starszymi a pomimo to nawiązujemy z nimi równorzędną walkę. Są to czołowe drużyny województwa w tej kategorii wiekowej więc rywalizacja z nimi nie jest łatwa.

W ostatnim meczu ligowym rozegramy z Giżycku z miejscowymi Mamrami drużyna z Gołdapi  zremisował 1:1. Ciężkiej kontuzji stawu kolanowego w tym meczu doznał nasz zawodnik Gabriel Brzeziński, któremu życzymy szybkiego zakończenia leczenia szpitalnego i udanej rehabilitacji.                        

W meczu w Giżycku wystąpili następujący zawodnicy : Wojciech Ołów, Maciej Bińko, Aleks  Karneuchow, Michal Kuptel, Jakub Szułczyński, Eryk Płach, Jakub Ziemiacki, Bartek Hołdyński, Igor Krepsztul, Gabriel Brzeziński, Kamil Łapiński, Filip Gryko, Aaron Różański, Gabriel Graużul, Dominik Osiński, Jakub Tomaszuk, Jakub Herman, Michał Skrzypkowski, Wiktor Nawrocki.