OGŁOSZENIA

Jeśli życie jest Ci miłe, poświęć na życzenia chwilę

Biada Wam, jeśli zapomnicie o tym święcie. Mężczyzno, możesz zgapić się i nie kupić śmietany z listy zakupów. Kobieto, nic się nie stanie, jeśli zupa będzie za słona. To wszystko nic w porównaniu do zapomnienia o dniu ukochanej „Mamusi” i możliwych konsekwencjach.

Dzień Teściowej, bo o tym święcie mowa, obchodzimy 5 marca. Wydarzenie jest celebrowane od ponad czterdziestu lat i wciąż zyskuje na popularności.

Jak możemy umilić ten wyjątkowy dzień naszym kochanym Teściowym? Zadowolić je można na kilka sposobów, polecamy jednak (poza dobrym słowem) nieco się wysilić i zakupić choćby drobiazg. Internauci podpowiadają:

  • kwiaty
  • ciasto (bez arszeniku)
  • bombonierkę
  • bilet na lot w jedną stronę do Honolulu.

Pan Jan z Gołdapi w zeszłym roku zapomniał złożyć życzeń swojej Teściowej. Dwa dni później złamał nogę. Pani Kasia z Bań Mazurskich też zapomniała i przez to kawę na siebie wylała.

I mimo żartów doskonale wiemy, że bez Teściowych byłoby zwyczajnie nudno. Każdego dnia dodają nutkę adrenaliny, a życie z nimi jest ciągłą przygodą. Pieką najlepsze na świecie ciasta, przypilnują pociechy, kiedy jest potrzeba. Do tego zawsze służą radą, nawet jeśli nie ma takiej potrzeby.

Wszystkim Teściowym życzymy udanego dnia!

Fotowoltaika
PK Serwis 2023
Rol-Masz
Ubezpieczenia