OGŁOSZENIA

Jeśli chcesz wiedzieć, kto jest Twoim dzielnicowym możesz to sprawdzić w aplikacji „Moja Komenda”

Czy wiesz, jak w łatwy sposób skontaktować się ze swoim dzielnicowym? Umożliwi Ci to aplikacja „Moja Komenda”, która pozwoli ustalić dane Twojego dzielnicowego oraz pozwoli nawiązać z nim bezpośredni kontakt.

Policjant pierwszego kontaktu-tak mówi się o dzielnicowym, który często jest pierwszym, a bywa, że najważniejszym ogniwem łączącym Policję ze społeczeństwem. Dzielnicowy to policjant, który zbiera informacje co do oczekiwań mieszkańców, pomaga w rozwiązywaniu problemów, wdraża niezbędne działania do poprawy bezpieczeństwa w podległym mu rejonie.

Dzielnicowi to policjanci, do których można zgłosić się z każdym problemem. W powiecie gołdapskim jest 6 dzielnicowych, z których każdy ma swój rejon służbowy.

Żeby ułatwić i uprościć kontakt z dzielnicowymi oraz umożliwić ustalenie kto jest dzielnicowym w danym rejonie, we wrześniu 2016 roku wprowadzono do użytku powszechnego darmową aplikację mobilną „Moja Komenda”.

Aplikacja obsługiwana jest przez urządzenia typu smartfon lub tablet i można pobrać ją u operatora danej sieci komórkowej.

Za pośrednictwem aplikacji można ustalić kontakt do swojego dzielnicowego. Wystarczy wpisać adres, aby sprawdzić, który funkcjonariusz odpowiada za dany rejon. Aplikacja umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku.

Wyszukiwarka dzielnicowych działa także w trybie offline – bez dostępu do Internetu.

Informacje o policjantach dzielnicowych wraz z przypisanymi im rejonami jak danymi kontaktowymi można oczywiście też znaleźć na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi w zakładce „Twój dzielnicowy”.

Eko-pal
PK Serwis 2023
Beauty Space
Proniek
Rol-Masz
Sauna