OGŁOSZENIA

Jesienne spotkanie z wybitną pisarką i autorką scenariuszy

Biblioteka Publiczna w Gołdapi to miejsce, które nie tylko kusi wspaniałą kolekcją książek, ale także oferuje wyjątkowe okazje do spotkań z autorami, którzy stoją za ukochanymi przez nas powieściami.

Serdecznie zapraszamy na kolejne, niezwykłe spotkanie autorskie, które odbędzie się 6 listopada 2023 roku o godzinie 17:00 w naszej bibliotece, sala nr 9. Tym razem gościem specjalnym będzie Renata Kosin, znana polska pisarka i autorka scenariuszy.

Absolwentka polonistyki i bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, od dłuższego czasu zaskakuje nas swoją niezwykłą twórczością. Jej powieści to prawdziwa mieszanka gatunków i emocji. Wątki społeczno-obyczajowe splatają się u niej z elementami przygody, sensacji, kryminału, psychologii, a czasem nawet romansu.

Charakterystyczną cechą jej twórczości jest zamiłowanie do tajemnic i trudnych zagadek, a także nawiązania do realnych postaci, niezwykłych miejsc i zdarzeń.

Nie możemy doczekać się, aby usiąść i porozmawiać z Renatą Kosin na temat jej powieściach oraz zapoznać się z jej spojrzeniem na literaturę i sztukę pisania.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi

Ubezpieczenia
PK Serwis 2023
Fotowoltaika
Rol-Masz