Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski!

Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski! źródło zdjęcia: fot. Jerzy Brzęczek/ YouTube

Jerzy Brzęczek przestał być trenerem piłkarskiej reprezentacji Polski – poinformował Polski Związek Piłki Nożnej. „Chciałbym podziękować trenerowi Brzęczkowi za dotychczasową pracę z naszą kadrą narodową” – podkreślił prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Jak podał PZPN, Brzęczek zakończył dziś pracę z reprezentacją. Według nieoficjalnych informacji decyzja związana jest z ważnymi rozgrywkami, które czekają kadrę w tym roku. Chodzi o eliminacje do mistrzostw świata i przeniesione z zeszłego roku Euro. 

Związek zapowiedział na czwartek konferencję prasową z udziałem Zbigniewa Bońka. Nie wiadomo, czy poznamy na niej nazwisko następcy Brzęczka. Do czwartku bez komentarzy – powiedział PAP Boniek.

W maju 2020 roku PZPN przedłużył kontrakt z Brzęczkiem do końca 2021 roku, czyli do zakończeniu eliminacji do mundialu 2022 w Katarze.

Na kadencję Brzęczka złożyły się 24 mecze piłkarskiej reprezentacji Polski. Biało-czerwoni odnieśli w nich 12 zwycięstw, pięć razy zremisowali i doznali siedmiu porażek. Bilans bramek to 36-20 na ich korzyść.

Źródło: RMF24

Komentarze



    Brak komentarzy