OGŁOSZENIA

IRYD GOŁDAP na prowadzeniu w Gołdapskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej!

Projekt bez tytułu (59)
Za nami II kolejka Gołdapskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. W niedzielę (15.01) od godziny 10:00 do godziny 12:30 w hali OSiR siedem drużyn rywalizowało o kolejne punkty w ligowej tabeli.
 
1. Szczurki 2 – 0 Fc Mandarynki
Mecz najmłodszych i najmniej doświadczonych drużyn, jeśli chodzi o halowe rozgrywki. Większe jednak zgranie i doświadczenie było widać w drużynie Szczurków, która wygrała swoje pierwsze spotkanie 2-0. Pochwalić jednak należy zawodników Fc Mandarynki za postawę i widoczną poprawę już w drugiej kolejce gier.
 
2. W drugim spotkaniu spotkały się drużyny Iryd Gołdap z Mundurowymi. Lista zawodników Irydu była już znacznie dłuższa co pozwoliło na bardziej ofensywną grę drużyny. W pierwszej części spotkania Iryd trafił 3 bramki i chociaż po zmianie stron Mundurowi bardziej odważnie ruszyli do ataku nie zdołali już, chociażby wyrównać przegrywając 3-2.
 
3. Trzecie spotkanie z emocjami od początku do końca. W roli faworyta nie jedni typowali z pewnością drużynę „łódek”, jednak to Coco Jambo po bramkach Kacper Walendykiewicz i Gabriel Brzeziński wyszli na prowadzenie. To tylko nakręciło drużynę rywali, która ostatecznie trafiła 3 bramki wygrywając kolejne swoje spotkanie. X-Yachts Gołdap 3-2 Coco Jumo.
 
4. W czwartym spotkaniu większym doświadczeniem wykazała się drużyna Mundurowych, która wysoko pokonała Szczurki 5-1 dopisując do ligowej tabeli pierwsze punkty. Młodzi zawodnicy z ekipy szczurków nie wyciągnęli raczej wniosków z pierwszej kolejki.
 
5. W piątym spotkaniu Bud Hause pokonała gładko Fc Mandarynki 4-0. Trzeba jednak naszym zdaniem pochwalić zawodników ekipy Mandarynek za nawiązanie walki.
 
6. Ostanie spotkanie to pojedynek pomiędzy Irydem a Coco Jumbo. Zwycięsko z tej rywalizacji po bramkach lidera drużyny Damian Ołów oraz Szymon Tylenda wyszła ekipa Irydu, która w II kolejce zgarnęła komplet punktów. Iryd Gołdap 2-1 Coco Jumbo.
 
Wyniki II kolejki GHLPN 2023.